Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Ol@f

Brněnská knajpa # 4x4+4 <;o))

349 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

půl litru je OK, já pokud lítám dálnici "na doraz" tak dolévám za interval i litr klidně ... interval ale beru max. 15.000 km

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

a ja si hloupe myslel, ze 2.0TSI 4x4 bude muj pristi motor... :facka:

já bych se ho nebál spíš bych se bál bodové nouze

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

2,0 TSI 206kW zatím nežere nic po 50 000km (cca 20 kol na mostě, 10 kol na nordschleife, na dálnici běžně v DE držím rychlosti kolem 250km/h).

ale u 1.8 TSI po 100 000 km mě to začíná žrát, zatím to nechávám být a uvidím co dál...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Njn, ale lidé stejně musí jezdit a když nebude na výběr, stejně to koupí. Navíc někde byl snad i článek, že DPF už není noční můrou, že už stojí i originál "pár korun". Navíc se od něj, nečeká, že se bude měnit v nějakých častých intervalech. Nicméně kdo teď volil benzín proti naftě z důvodu kratších cest, nevím, co bude nyní volit :blink:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Elektromobil :biggrin: Upřímně řečeno by mě docela zajímalo, jak to u toho benzínu funguje. Jestli to taky potřebuje občas nějakou delší cestu a vyšší teplotu, jako u nafty, nebo to funguje nějak "bezúdržbově" jako běžný katalyzátor. Ale abych si to kvůli "osahání" kupoval, to asi ne. Spíš počkám, až to někdo vyzkouší a dá vědět reálné zkušenosti.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kvůli mně nemusí, já v nejbližší době na výměnu auta nebudu mít ani pomyšlení, veškerý dostupný i nedostupný finance jdou do baráku :biggrin: 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sice to trvalo, ale už mám v ruce oficiální verzi revizního znaleckého posudku od Ústavu soudního inženýrství při VUT v Brně. Na 59 stranách poměrně podrobně rozebrali celou situaci a v zásadě potvrdili náš původní posudek. Dokonce šli ještě dál, a uvedli, že váhová zkouška prováděná servisem (prodejcem) vozidla, na základě které prodejce tvrdil, že je motor OK, "neodpovídá běžnému užívání vozidla". Náš jízdní režim naopak označili za "běžné užívání vozidla". Jednoznačně uvádí, že "motor vykazoval a vykazuje vadu" a co se týká konkrétní příčiny, do které paní soudkyně pořád vrtala, bylo uvedeno "jako příčina je brána vada motoru jako celku". A náklady na potenciální opravu byly vyčísleny na 151 470 Kč.

Jinak pro zajímavost se v tom angažovala i Fakulta vojenských technologií, Katedra bojových a speciálních vozidel a celá ta sranda stála 55 638 Kč za vlastní znalecký posudek + 27 163 Kč za související náklady. Vzhledem k tomu, že si ten posudek vyloženě vydupal právní zástupce protistrany...asi bude veselo, až uvidí výsledek :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Wow, je moc dobre, ze na to konecne mel nekdo volne prostredky, cas, trpelivost a vuli to dotahnout az do uspesneho konce! Uprimne gratuluji!!!!!!! :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neudelame si nejaky hezky moto-den? Cena mi prijde vyborna a hlavne uplatneni az do 07/2018, zkusili jsme uz elektrokary vedle vystaviste, ja byl i na Boby, tak si rikam, jestli nedat sanci i okruhu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zmetci! :-) A ja tu bud makam jako barevnej, nebo se nudim...:-/

Mimochodem, dnes trochu zazitek-kdyz jsem se vracel z prace na hotel, tak jeden z mistnich nastupoval do Wraitha a jak tam vlezl, tak mu uplne zmizely nohy v koberci. Tak vysokej chlup nemame ani doma :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kucí, měnili jste někdo "tlačítko" na kufru . dvěří?

Jaksi okta otevírá už jen dálkáčem :D tlačítko je asi vymačkané..

a než cpát prachy autorizáku (kterýmu se do toho stejně nechce kvůli "povolenému" plastu na 5tých dveřích (jasně platili by si díl kdyby to pak nešlo nacvaknout zpátky..), tak bych ten spínač (tlačítko) rád vyměnil sám.. ale jako asi to nebude jak žárovka spz - odšroubovat torx a sundat :D

Tak proto ten dotaz jestli to někdo třeba už neměnil ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

DARUJI: 2ks vstupenek za pekne podekovani

Proč (ne)jít do Santiaga de Compostela pěšky

DNES pondělí 26.11.2018 od 18:30 
Klub cestovatelů, Brno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.