Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+4 <;o))


Ol@f

Doporučené příspěvky

Cau panove, treba to nekomu z Vas pomuze, nebo to k necemu bude, ale v Brne na krizovatece Sportovni/Drobneho/Pionyrska mi waze hlasi rychlosti kamery a blabla, tak se tam vzdycky snazim jet slusne a nutno rici, ze leta pred wazem jsem o tom nevedel a nikdy nic neprislo, ale znamy tam mel nedavno nehodu, chlapik ho proste vyblokoval, hodil na ostruvek, kde rozbil kolo, gumu, brzdu, naraznik a vinik od nehody viditelne ujel po Drobneho, Provaznikove. Vsechny kamery celou situaci na krizovatce sice videli, ale ani jedina nema rozlisovaci schopnost zaznamenat SPZ :unsure:

Odkaz ke komentáři

Ne, znaji barvu, typ vozu, vi 3 prvni znaky SPZ od toho, co naboural, vi dle kameroveho systemu na jake sidliste pak cca odbocil, ale i tak je policie bohuzel marna. Takze pokud nekdo zvazuje do auta kameru, tak tohle je jeden z dalsich argumentu, proc nevahat. Jinak kdyz by nahodou nekdo videt Opel Zafira tmave cervena-bronz 6B8 a na leve zadni casti trosku poskrabana, pomackana, tak klidne 158. Kazdopadne jsem vubec necekal, ze ty kamery budou tak na prd. Kdyz mi rekl, kde nehodu mel, tak jsem si rikal, ze je to v pohode, ale bohuzel, radar/kamera tak maximalne rekne, kolik jedete a ze Vase auto je tmave, svetle, ale ze by vam pak nekdo zaslal obalku na zaklade SPZ, tak to ani omylem.

Odkaz ke komentáři

Nedávno jsem viděl nějaký dokument a ty kamery i třeba v podchodech, na náměstích apod. mají dost low grafiku. Ale samozřejmě kde jsou prachy, tam mají nejnovější technologie. Nicméně na značky jako takový je potřeba asi spešl udělátko, proti kameře, která netočí detaily, ale jen tak na něco kouká a to v lepším případě zaznamenává.

Odkaz ke komentáři

Ja bych si prave predstavoval, aby kdyz je z te kamery - sice celkem ilustrativne a ve spatnem rozliseni - videt, ze vinik nehody ujel, tak by pojistovna mela vsechno poskozenemu zaplatit bez spoluucasti a pojistovna by pak na policii mohla vytvaret vyssi tlak pro najiti pachatele, nez muze prave ted poskozeny, ktery je smiren s nutnym zlem. Tedy ze pojistovna to poresi na zaklade spoluucasti z jeho havarka a jeste mu na dalsi rok strhne beznehodni mesice a zvysi pov+hav.

Bylo by fajn, kdyz by pak pojistovne slo prokazat, ze jsem nebyl vinik a aspon se nenacetl malus, ale to bude spis otazka na Jima a neverim, ze to tak funguje.

Odkaz ke komentáři

njn, to je tak leda na 360° kameru v aute, co se automaticky sepne pri tukanci, ale to pochybuju, ze neco takovyho existuje, to by musel byt jo klepanec, co by s kamerou hnul a to by jeste kamera lakala nenechavce, to by se ale clovek musel zblaznit, ale stve me to, jak na aute ruzne pribyvaji ne moji vinou tukance, co jdou rozlestit, ale bohuzel i takove, co nepujdou ani omylem

:asie: otazka je, co je levnejsi, jestli to jednou za cas resit spoluucasti, nebo prubezne chlastem :D

Odkaz ke komentáři

Ufff, to bylo zase nekolik dnu.... Tak jsem na tajnacku koupil polovicce dovolenou, zaridil ji u jejiho sefa za jejima zadama volno, tak se klepu po zadech, na balkone se na slunko smeju jako mesicek na hnoji, kdo vi, jak jsem to vsechno neosefoval a v tom mi prijde na messengeru zprava 'tys koupil dovolenou?!'

rikam si wtf, co se to kur*a deje, kdo to pustil... a ti dementi z cestovky poslali vsechny vouchery na letenky, ubytovani, ba dokonce i na parkovani na letiste i v kopii na jeji mail, kterej jsem do objednavky nikam nezadaval!!!!

Ani nevim, jestli to patri do plivarny, nebo do vlakna 'co me dneska potesilo'... Radost to udelalo kazdopadne, samozrejme by byla vetsi, kdyz by to bylo lepsi prekvapko, ale ted spis resim, jak je mozny, ze takovouto formou nakladaji s osobnimi udaji, coz mi celkem leze krkem, zvlast kdyz to takhle podelalo prekvapko. Samozrejme zadam o vysvetleni, ktere se nekona. Nevim, jestli se nad tim jen horce usmat, nebo to nejak resit.

Odkaz ke komentáři

Asi tak - bud ze chces odstoupit od smlouvy, nebo alespon kategorie ubytovani - pres jakou cestovku jsi to resil? Navic je to neopravnene nakladani s osobnimi udaji...

Vedeni jde skoro vzdycky dohledat, pak staci rict, ze to budes resit pres televizi, ze jsi chtel romanticky pozadat o pritelkyni o ruku a ze to timhle prekazili... Reakce myslim na sebe nenecha dlouho cekat.

Odkaz ke komentáři

Co z toho - minimalne vylepseni kvality ubytovani, nebo treba doplneni na ultra all inclusive.

I budouci sleva, nebo nejake parkovani zdarma prinejhorsim by se hodilo.

A nebo se taky pletu a pan se placnul pres kapsu a uz to vylepsit nejde ;-)

Kazdopadne me by to strasne vytocilo, kdyz bych si dal takovou praci na to nachystat prekvapeni a takhle by to dodrbali.

Odkaz ke komentáři

Jj, já bych to bral spíše z principu...on to asi důvod k odstoupení nebude, ale minimálně nějakou slevu nebo nějaký bonus by v rámci dobrých vztahů dát mohli. Konec konců, stačí pohledat na netu: Nový občanský zákoník přinesl do úpravy smlouvy o zájezdu nové prvky, zavedl totiž něco, čemu říká újma za narušení dovolené. Tato novinka je známější pod pojmem odpovědnost za ztrátu radosti z dovolené.

„Újma je způsobena například i tím, že si zákazník na dovolené neodpočine nebo zažije psychický šok,“ upozornila advokátka Kateřina Tomčíková ze společnosti Vilímková Dudák & Partners.
Já myslím, že vyzrazení dovolené partnerce by takovou ztrátu radosti způsobit mohlo :ph34r:
Odkaz ke komentáři

Jj, panove, uz jsem to samozrejme napsal, ze pozaduju vysvetleni, na zaklade poruseni 40/2009 Sb.§ 180/1, tak uvidime, jak to dopadne. Ono k tomu realnymu pozadani totiz fakt moc nechybelo.

A ne, Krkonose probehly asi 14 dni zpet, ted to bude rovnikova Afrika, takze me to fakt mrzelo.

 

Ja to tak trochu tusil - ono, "jen tak" se takove prekvapeni moc casto nedela...

 

Odkaz ke komentáři

Jakej problém je vyfotit VIN jednoho auta a tachometr jinýho auta? Větší sranda bude, až se origo fotky popletou, nebude to souhlasit a zase to už nepůjde napravit (nedávná story o km v evidenci servisu Škoda)?

 

Navíc, prý mají fotky sloužit jako důkaz, že vůz na STK byl. Takže tam jistě bude nějakej stálej vodoznak z místa focení? Nebo stačí vyfotit auto někde z vrakáče a fotky nahrát technikovi?

 

více ZDE, aneb vymýšlíme něco, co má stejně dalších X možností, jak to stejně půjde obejít :smich:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...