Přejít na obsah

TMC data o doprave na Slovensku


Doporučené příspěvky

No co viem to sa nezapina zvlast na ziadnom a ked chyti signal sprav z radia tak automaticky cita... nemusel som riesit na columbuse a pri ba mi sam taha aj rakuske aj madarske info.

A co spravit prosim ta ked to nefunguje... radio slovensko mam naladene na niejakej predvolbe.

Nejde mi to ani v rakusku

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

No mozes skusit aj ty ci sa to tebe nerozbehne, ale asi ostatnym to za to nestoji :) za par ikoniek a zmeneny font :) ak pouzivas mirrorlink, tak ten je na to o dooost lepsie, mensie menut onscreen, a stabilnejsie to mam, co som testoval. Ty si v servise neriesil?

Odkaz ke komentáři

No ja by som to skusil ale ten soft mi len tak neprehraju v servise ze halo nejde mi TMC tak mi dajte novy soft. Mi povedia TMC nevysiela na SK alebo ako jeden pan v IMPA-e v petrzalke, ze to preto lebo mam DAB a na SK sa DAB nevysiela. (Len pre info, DAB nemam v aute).

Odkaz ke komentáři

Tak mozes povedat nech si vezmu amundsen a pozru ze tam TMC ide :) takze TMC vysiela - vid aj tuto fotky v tomto vlakne a DAB tiez vysiela. TMC spravy nie su sirene cez DAB, TMC sa sirilo uz okolo roku 2000, kedy o DAB mohli snivat :) kolega ma v BMW E46 2004 rocnik, ma prijem TMC a nema urcite DAB. Cize problem maju interne, ked Amundsen to citat vie a Columbus nie.a v systeme by mal najst daku zmienku o tom ze som to uz riesil. A ludia zo Skodovky o tom vedia, kedze ti to dosli priamo pozriet a krutili hlavou ze co to na vyssej navi nefunguje.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahojte. Dnes spm bol v AT a ku podivu, moj Amundsen kde som doteraz riesil TMC data na SK, tak uz nevie ani TMC v AT, ktore pred tym v pohode uz v Ba fungovali ... naposledy som bolv AT nikedy v novembri, vtedy to fungovalo ... medzitym som sa autom nic nerobil ... som zvedavy, kde sa stala chyba ...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Presne takto mi fungovalo TMC na Slovensku pred updatom novych map 2018 na Amundsene v Superbe 2015.Po nom iba preskrtnute TMC a nic.Dokonca pokial som mal aktivne dynamicke navadazanie na trase,navi si sama podla info z TMCcka upravovala trasu.Teraz sa nedeje vôbec nic.

No takto to vyzera zhruba po 30s po nastartovani

 

W6ff6ym.jpg

4M2qwCa.jpg

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...