Přejít na obsah

Zadní světla facelift


Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
V 31. 5. 2017 at 15:34, iphonik4 napsal:

Tak u me hotovo :) bez kodovani, zadne chybove hlasky.

Ale pozor. Liftback i a combi predFL maji jine konektory. Zatimco poFL maji stejne. Liftback pred i poFL maji 6pin plochy v rade (poradi pinu stejne, konektor je ale jiny). Combi predFL ma takovy tlusty, kde jsou 3 a 3 piny pod sebou.

Jsou 2 moznosti. Bud koupit novy konektor, nove piny pro nej (samostatne k dostani pouze v mercedesu) a stary usmknout + napinovat novy konektor. Pripadne udelat to, co jsem udelal ja a udelat si "redukci" - je to drazsi a pracnejsi ale zato elegantnejsi a snadno vratne reseni. Viz foto ;)

 

e917da5e4350a5a871d955593fb96d7d.jpg0a5284ec0998f5aa148e486b6f8bfa26.jpgbad6fd47424a5cffb9758a76899e9f2e.jpg46d78ebd8f723688d79d9521845e6441.jpg

Zdravim , světla už asi měsíc mam, ale nechce se mi davat nekrestanske penize za adaptéry které sem našel. Byl by někdo ochoten tohle vyrobit a popřípadě zaslat. A kolik by o prislor?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahojte pánové mám dotaz, mám Octavia 3 2013 zadní lampy jen žárovky, Jde to předělat na Octavia 3 facelift ty nejnovější? Je třeba asi diagnostika a zapnout led? Ptám se jestli je vůbec možné to předělat. Přes elektriku frajer nejsem tak se ptám chytřejších abych něco nepo... Díky za odpověď...

Na kolik to předělání přijde cenově prosím? Mám Octavia 3 sedan.

Pokud je někdo v okolí Prostějova dejte prosím vědět, díky moc...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...