Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

8 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

pořídil jsem si Octavku 3 Facelift s rádiem Swing 6,5 palce ,mám jeden problem nevíte někdo jestli toto rádio umí zobrazit foto alb při přehrávaní z usb ,místo alba se zobrazuje je USB, zkoušel jsem zmenšit foto v mp3 na rozlišení 500x500 i menší a pořád nic.Nevíte někdo jestli to rádio to vůbec umí.

Děkuji za odpověď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Prevedenie SWING s DAB tunerom nebolo, ak chceš DAB, musíš voliť minimálne Bolero alebo Amundsen s DAB tunerom.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím.

Mám novou firemní Octavii (2018) s rádiem SWING, do které mi objednali samé hovadiny, ale to co skutečně potřebuji ne. Rád bych oficiální cestou přes značkový servis (jinak to v žádném případě nepůjde) aktivoval funkci SMARTLINK pro možnost zrcadlení (výhradně) navigace Waze (telefon Xiaomi Redmi 4X). Máte někdo ověřenou informaci, o jaký zásah se jedná ? Je to jen klik-klak na NTB pro servisáka, nebo je třeba fyzicky něco "doplnit do palubky" a k tomu to odbloknout? Máte představu o ceně tohoto úkonu ?

Díky moc předem za ověřenou informaci !!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.