Přejít na obsah

9.OCTAVIA SRAZ 2017 - ŽAMBERK - 2.9.2017


Doporučené příspěvky

PŘÁTELÉ, ČLENOVÉ, NÁVŠTĚVNÍCI A DALŠÍ :)

 

TERMÍN JE STANOVEN UŽ DLOUHO A NA WEBU O TOM PROBĚHLA INFORMACE, STEJNĚ JAKO V HROMADNÝCH EMAILECH, ALE PRO JISTOTU :

 

KDE: ŽAMBERK - AUTOCAMPING POD ČERNÝM LESEM (TEDY JAKO OBVYKLE)

 

KDY : SOBOTA 2.9.2017

 

START DOBROVOLNÝCH REGISTRACÍ A REZERVACÍ UBYTKA : OD 1.6.2017

 

PROGRAM A DALŠÍ VĚCI BUDOU ZVEŘEJNĚNY POZDĚJI

 

http://www.octaviaclub.cz/clanky/termin-pro-9-octavia-sraz-2017-v-zamberku-1052.html

 

FB UDÁLOST : https://www.facebook.com/events/146698552533020/

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Rád bych zaplatil, ale bohužel mi zatím nedošel potvrzovací email. Došel mi pouze upomínkovej.

 

 

To jsem na tom stejně přišel mi email že platební podmínky dojdou a zatím nic .... třeba vittorio je na dovolené tak ho nechme chvíli ...

Upraveno uživatelem nulacz
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Přátelé a kamarádi, těšil jsem se, že alespoň některé z vás uvidím a zase pokecáme (pokecat ze všemi se fakt nedá zvládat, kor když človek musí u toho pít :jager: :lol: ) Ale bohužel rekonstrukce domku řekla ne a naplánovala si neplánovaně na víkend vyměnu oken a zednické práce s tím spojené... :(

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

Jooo přístě snad jo. Musí!!! Jako samozřejmě jsem je mohl všechny odvolat a přeložit na jindy,ale když zrovna může aj zedník v sobotu a navíc potřebuji pokračovat potom v dalších činnostech, tak zase domlouvat okna někdy za měsíc... Holt jsem řekl že má domek letos prioritu tak se nedá nic dělat, když se to takhle blbě sešlo... :(

Odkaz ke komentáři

Tak jsme doma. Moc díky Viktorovi a všem kolem za organizaci. I když jsme byli jen krátce, tak musím říct, že se sešla dobrá parta. A večerní promítání zážitků z BigTripu bylo fajn a hlavně super stmelovací článek večerního programu.

 

Díky všem lidem za to, že dorazili a pomohli vytvořit atmosféru tohoto jedinečného srazu. [emoji106]

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...