Přejít na obsah

9.OCTAVIA SRAZ 2017 - ŽAMBERK - 2.9.2017


Doporučené příspěvky

PŘÁTELÉ, ČLENOVÉ, NÁVŠTĚVNÍCI A DALŠÍ :)

 

TERMÍN JE STANOVEN UŽ DLOUHO A NA WEBU O TOM PROBĚHLA INFORMACE, STEJNĚ JAKO V HROMADNÝCH EMAILECH, ALE PRO JISTOTU :

 

KDE: ŽAMBERK - AUTOCAMPING POD ČERNÝM LESEM (TEDY JAKO OBVYKLE)

 

KDY : SOBOTA 2.9.2017

 

START DOBROVOLNÝCH REGISTRACÍ A REZERVACÍ UBYTKA : OD 1.6.2017

 

PROGRAM A DALŠÍ VĚCI BUDOU ZVEŘEJNĚNY POZDĚJI

 

http://www.octaviaclub.cz/clanky/termin-pro-9-octavia-sraz-2017-v-zamberku-1052.html

 

FB UDÁLOST : https://www.facebook.com/events/146698552533020/

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Rád bych zaplatil, ale bohužel mi zatím nedošel potvrzovací email. Došel mi pouze upomínkovej.

 

 

To jsem na tom stejně přišel mi email že platební podmínky dojdou a zatím nic .... třeba vittorio je na dovolené tak ho nechme chvíli ...

Upraveno uživatelem nulacz
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Přátelé a kamarádi, těšil jsem se, že alespoň některé z vás uvidím a zase pokecáme (pokecat ze všemi se fakt nedá zvládat, kor když človek musí u toho pít :jager: :lol: ) Ale bohužel rekonstrukce domku řekla ne a naplánovala si neplánovaně na víkend vyměnu oken a zednické práce s tím spojené... :(

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

Jooo přístě snad jo. Musí!!! Jako samozřejmě jsem je mohl všechny odvolat a přeložit na jindy,ale když zrovna může aj zedník v sobotu a navíc potřebuji pokračovat potom v dalších činnostech, tak zase domlouvat okna někdy za měsíc... Holt jsem řekl že má domek letos prioritu tak se nedá nic dělat, když se to takhle blbě sešlo... :(

Odkaz ke komentáři

Tak jsme doma. Moc díky Viktorovi a všem kolem za organizaci. I když jsme byli jen krátce, tak musím říct, že se sešla dobrá parta. A večerní promítání zážitků z BigTripu bylo fajn a hlavně super stmelovací článek večerního programu.

 

Díky všem lidem za to, že dorazili a pomohli vytvořit atmosféru tohoto jedinečného srazu. [emoji106]

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...