Přejít na obsah

Silentblok stabilizátoru


Pepin

Doporučené příspěvky

Pokud se nepletu, kovové kosti jsou všechny stejné (nepočítám tu dlouhou jak tejden, co jde u jiných modelů do tlumiče)?

Mimochodem, lze jen dokoupit "gumičky" a repasovat, taky se na to chystám, tedy mám též kovovou, ne plast, jak jsem se původně domníval.

A k tvému původnímu dotazu:

"Rád bych si vyměnil silnetbloky, ale nevím jestli mám použít průměr 21 mm nebo 23 mm. Děkuji za radu."

Odpověď zní - ani jeden :P, máš-li stabilizátor 21mm, potřebuješ silentbloky 19mm.

POZOR - alternativní řešení :smich:.

post-2828-0-19010600-1495320016_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři

Přiznávám, že mám teprve nakoupeno před realizací, ale vypadá to, že se tam kvůli "předpružení" lisují silentbloky s menšími otvory než průměr stabilizátoru, tedy u mne pro stab. 23mm lůžko 21mm

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0411314g-silentblok-stabilizatoru-predni-napravy-de-11818.html

ale mohu se mýlit.

K 21mm stabilizátoru 19mm siletblok.

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0411314r-silentblok-luzko-stabilizatoru-predni-napravy-eu-4217.html

Odkaz ke komentáři

Třeba je prodávali podle velikosti stabíku kam přijdou, a že je vnitřek menší jsi možná jen přehlédl. Proto se jim tam asi taky nechtělo. Otázka zní, zda jsi je přeměřoval.

Teď jsem vzal šupléru (ehm... posuvné měřítko) a přeměřil své 23mm Delphi TD561W - zakoupené proto, že je všude zobrazují s "textilní vložkou", ale bohužel, v reálu skutek utek; holt je vystříkám bílou teflonovou pastou - a skutečně vnitřní průměr mají 21mm.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...