Přejít na obsah

stierače sa zasekávajú


Návštěvník

Doporučené příspěvky

zdravím má niekto skusenosť s tym že mi predne stierače ako keby seká , niekedy idu ako keby boli zatuhnute , obcas zostanu vysiet uprostred okna .. zacalo to znicoho nic, je pravda ze ich dako casto nepouzivam, na diagnostike žiadna chyba aj páčka ukazuje pekne rozsah... mám ich rozobrat a premazat? .. divné je ze ked som odpojil baterku a zapojil tak isli chvilu normalne

Odkaz ke komentáři

Zdravím, mám problém trochu jiného rázu s předním stěračem. Při zapnutí klíče do první polohy(svítí kontrolky) mi stěrače malinko poskočí. Pohyb je cca 1cm po skle. A dělá to i při vypínání motoru.Teď v teple je to jedno, ale v zimě je to blbé, protože stěrače jsou přimrzlé a tímto pohybem se ničí. To samé to dělá při vypnutí motoru. Ale dělá to pokaždém zapnutí a vypnutí, i když stěrače nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník

Taky sem to absolvoval a není to tak hrozný, zažil sem horší drbárny :)

Napr ked sme na volve museli kvoli gumam na stabilizátore davat dole napravnicu :D...

To ze sa pohnu stierace robí snad kazde auto od koncernu,nemyslim ze je to chyba

Odkaz ke komentáři

díky za info. Tak u mě asi soudruzi z MB udělali někde chybu. Protože mě to fakt dělá při každým zapnutí a vypnutí klíčku. Je to logický, že občas by se měly ty stěrače hnout aby se ta gumička nedeformovala, ale v zimě to je fakt blbý. Jezdím do práce asi 3 km, takže okno se ani nestačí pořádně rozmrazit. Tak jdou gumičky dost brzo do věčných lovišť. No aspoň mě to nutí 2x do roka kupovat nové.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...