Přejít na obsah

Zanesene dpf octavia 2.0 tdi 125kw BMN


Doporučené příspěvky

Zdravim, koupil jsem si octavii asi mesic zpet a zacal jsem mit asi cca po tydnu problem s kontrolkou dpf auto je celkove pridusene ale jakmile tomu slapnu skoci do uplneho nouzaku a hodi chybu nizky tlak turba. z autem jsem si uz nevedel rady tak jsem navstivil autoservis danicek ve zline kde provedli diagnostiku a zjistili ze auto bylo kdysi chipnute ale v momentalni dobe jiz neni tak jsem na to reagoval tim zpusobem ze bych tedy chtel aby mi tam dali originalni tovarni software jelikoz vim jak to chodi kdyz se v jednotce hrabe nekdo stylem pokus omyl. Nicmene mi sdelili ze prehrati softwaru u zmineneho modelu neni mozne. A ze je pry spatne turbo ze mi ochlazuje dpf a proto se nevykonava regenerace a dpf se zanese. Tohle se mi zda jako totalni kravina. Jaky mate na to nazor? Popripade umel by mi nekdo sehnat origo soft nebo me nekde odkazat kde mi tuhle operaci provedou? Jelikoz tomu ze soft nejde prehrat neverim protoze ten chip se tam nejak musel dostat, cili si myslim ze zeme udelali v podstate blbce.. predem dekuji za rady:)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...