Přejít na obsah

svolávačka ABS


Doporučené příspěvky

tak jsem byl vcera v servisu na geo a zrovna mi tam v ramci svolavacky prehrali SW v RJ ABS (kvuli prehrivani RJ) tyka se to i VW a Audi ,jinak mam aktivovany TPMS bez tlacitka a po vymene vsech kol se mi rozsvitila kontrolka a chtel jsem udelat zakladni nastaveni a ejhle.. kdyz jsem se k jednotce pripojil tak v zakladnim nastaveni ,v rolovacim menu nic... ,kodovani (Lcode) taky nic ,vubec to neukazalo popisky u bitu ,nevi nekdo jestli to nejaky verze VCDS podporujou? nebo nevi nekdo o nejakym souboru k LCode kterej to umi ''přečíst''? :D

Odkaz ke komentáři

me to nic nedelalo ,nastesti ,ale jak mi to prehrali ,tak jsem si koupil i novy gumy (stary jsem mel zimni a jednu na sracku prodrenou na draty :D ) a pri jizde to obcas zapiska ,jako kdyz se pri rozjizdeni protacej kola ,ale trva to +-1s ,takze nevim co to dela ,jestli to delaj gumy... :D


nikdo nema napad s tim kodovanim? docela me to sere ,chtel bych si aktivovat HHC a nevim jakej Byte a bit to je :D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Celá slavná svolávačka je o tom, že se nahraje software do ESP, pak se udělá jízdní test ESP a pokud nevyskočí chyba OK, jinak se musí vyměnit ESP....

 

Nový software vyhodnocuje hw problém během testu ESP, jinak se objeví třeba někdy v nouzové situaci.

 

Zajímavé, že se to řeší na autech až po záruce.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...