Přejít na obsah

Zhorsujuce sa starty


JozefP

Doporučené příspěvky

Zdravim komunitu aeeckarov,

doteraz, cca 200tis km mi motor nastartoval bezproblemovo na brnk, odhadom ani sekunda, ale posledne mesiace pozorujem, ze sa to zhorsuje, cca 2-3 sekundy toci starter motorom a az potom chytne.

Co myslite, co moze byt pricina, ma niekto podobne skusenosti?

 

Sviecky, kable, cievka menene min. roku, tak to som vyradil z pricin, taktiez motor slape fajn, spotreba, vykon ok, tak som vylucil vstreky, benz. cerpadlo a pod... taktiez starter a baterka je ok.

Skusal som aj napr. pred nastartovanim 3x zapalovanie a vypnut, nech cerpadlo natlakuje 3x benzin, ale aj tak bolo chytnutie motora oneskorene, tak to v tom asi nebude.

Ale preluskal som vsetky vlakna fora a vela ludi ma problemy s cidlom otacok, mohlo by to byt? Je to mozne, ze odchadza postupne, alebo ta hallovka bud funguje, alebo nefunguje? Je povodna, tak ci ju nevymenit... Co ine by to mohlo byt?

 

Nie je to nic hrozne zatial, len sa bojim, aby ma to raz nenechalo na ceste, ze nenastartujem vobec :(

 

Odkaz ke komentáři

Baterka nebude problem, je asi 2-rocna, motorom toci bez problemov, nie je to take, ze ledva pretaca klukovkou. Toci rychlo, len motor nechyta. Diagnostika ziadna chyba. Nemam nikoho v okoli na pozicanie dielov, tak asi zacnem kupovat postupne nove diely.

zacnem asi novou zapalovacou cievkou a snimacom otacok... alebo ine doporucenia?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...