Přejít na obsah

Nejde dalkove ovladani centralniho zamykani


Pajaaa6608

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Nikdo nic? Pred par dny jsem odpojil baterku a po pripojeni dalkove slo jen jeden den :(

Chtel bych to nejak vyresit. Uz me nebavi odemykat a zamykat auto jak ve stredoveku. Mam dva male kluky a tudiz funkcni dalkove se fakt hodi.

 

Napadlo me nebude to neco s CAN Busem? Jelikoz chyba 01336 se mi vyskytuje ve dvou skupinach. Tady je muj aktualni vypis s diagnostiky:

 

Adresa 17 -------------------------------------------------------
Rídící jednotka: 1U0 920 811 B
Komponent: KOMBI+WEGFAHRSP VDO V03
Kódování: 19123
Opravna #: WSC 13200
TMBBX41UX22539942 SKZ7Z0A0950963
1 Nalezeny chyby:
01336 - Svazek datove sbernice komfortniho systemu
49-10 - bez komunikace - Sporadicky
Adresa 19 -------------------------------------------------------
Rídící jednotka: 6N0 909 901
Komponent: Gateway K<->CAN 0001
Kódování: 00006
Opravna #: WSC 31480
2 Nalezeny chyby:
01336 - Svazek datove sbernice komfortniho systemu
49-10 - bez komunikace - Sporadicky
00463 - rid.jedn. digitalni audiosoustavy (J525)
49-00 - bez komunikace
Adresa 46 -------------------------------------------------------
Rídící jednotka: 1C0 959 799 B
Komponent: 3X Komfortgerát HLO 0003
Kódování: 00259
Opravna #: WSC 31480
1 Nalezeny chyby:
00930 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani vzadu vlevo (F222)
27-00 - nesmyslny signal
Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Hoj, 

vyřešil jsi nějak problém s dálkovým ovládáním?

Začalo mi to dělat úplně stejnou neplechu. Cca před rokem mi chtěli auto ukrást, zámky včetně spínačky byly na výměnu. Po výměně za nové zámky mám jen jeden klíč a ten teď přestal fungovat. 

Po odpojení baterky pár dní fungoval a pak nic. po výměně baterky v klíči také pár dní fungoval a od té doby auto otevírám buďto přes kufr nebo řidičovy dveře...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Čau borci, žádám radu. Začala se mi vybíjet baterka tak jsem měřením zjistil že to dělá centrální zamykání. Auto naprázdno žere 0.45 A. Samozřejmě jsem prolezl spoustu diskuzí, různý fóra a tak a všechno kontroloval. Kabeláž ve dveřích sice popraskana některá ale tu jsem zaizoloval a propiskal-tam problém není. Nutno taky říct že teď už central nejde vůbec jak jsem se v tom začal hrabat. Při stisknutí tlačítek na tom panelu s ovládáním oken se zamče odemče pouze kufr a je pouze slyšet jak to cvaka na tý řídící desce pod volantem. Už dřív blbnulo zamykani u řidiče a zamykat jsem musel od spolujezdce takže skoro určitě má problém ten zámek u řidiče ale na ostatních by to přece mělo jet ne? Ale nic se nezamce pouze to cvaka všude. Když odpojím ten zámek u řidiče tak ten odběr spadne téměř na nulu. To stejný se stane když vyndám tu destičku zespod panelu ovládání oken a zamykání. Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
On 12/07/2018 at 8:25 PM, Omegus said:

Hoj, 

vyřešil jsi nějak problém s dálkovým ovládáním?

Začalo mi to dělat úplně stejnou neplechu. Cca před rokem mi chtěli auto ukrást, zámky včetně spínačky byly na výměnu. Po výměně za nové zámky mám jen jeden klíč a ten teď přestal fungovat. 

Po odpojení baterky pár dní fungoval a pak nic. po výměně baterky v klíči také pár dní fungoval a od té doby auto otevírám buďto přes kufr nebo řidičovy dveře...

Ahoj Sorry za pozdni odpoved, zatim jsem to jeste nevyresil. Ale mam to na programu to resit snad nekdy letos :)

Ted uz nejde dalkove ovadani vubec kdyz odpojim baterku. 

On 11/02/2019 at 6:28 PM, Wokurek said:

Čau borci, žádám radu. Začala se mi vybíjet baterka tak jsem měřením zjistil že to dělá centrální zamykání. Auto naprázdno žere 0.45 A. Samozřejmě jsem prolezl spoustu diskuzí, různý fóra a tak a všechno kontroloval. Kabeláž ve dveřích sice popraskana některá ale tu jsem zaizoloval a propiskal-tam problém není. Nutno taky říct že teď už central nejde vůbec jak jsem se v tom začal hrabat. Při stisknutí tlačítek na tom panelu s ovládáním oken se zamče odemče pouze kufr a je pouze slyšet jak to cvaka na tý řídící desce pod volantem. Už dřív blbnulo zamykani u řidiče a zamykat jsem musel od spolujezdce takže skoro určitě má problém ten zámek u řidiče ale na ostatních by to přece mělo jet ne? Ale nic se nezamce pouze to cvaka všude. Když odpojím ten zámek u řidiče tak ten odběr spadne téměř na nulu. To stejný se stane když vyndám tu destičku zespod panelu ovládání oken a zamykání. Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky 

Cau na VAG jsi to daval jestli to neukazuje nejake chyby v centralnim zamykani?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...