Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

899 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Co se to zas s tím LTC děje, to je katastrofa. Pět dní to stagnuje a sotva v noci prodám za 130 EUR, tak to do rána vyleze na 144 a dál pokračuje na 159. Fakt už jsem smolař na ty prodeje v nevhodnou chvíli. Vždy kontroluju, co píšou na Kryptomagazínu, ale půl dne nejsou schopní napsat, co se děje. Když BTC nic a LTC tak vystřelí, tak to není náhoda.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 2/14/2018 at 7:14, MichalF napsal:
Kdybyste ted zacinali, do ceho date $$ ?

VEN vs NEO ?

To je těžký, ale ja asi do VEN, i když ani jedno z toho není šlapota vedle...

3.2. jsem tu psal, ze by LTC ted v blízký době mohlo jít klidně na 0,025...a uz tam skoro je

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 20 hodinami, jindra999 napsal:

Co se to zas s tím LTC děje, to je katastrofa. Pět dní to stagnuje a sotva v noci prodám za 130 EUR, tak to do rána vyleze na 144 a dál pokračuje na 159. Fakt už jsem smolař na ty prodeje v nevhodnou chvíli. Vždy kontroluju, co píšou na Kryptomagazínu, ale půl dne nejsou schopní napsat, co se děje. Když BTC nic a LTC tak vystřelí, tak to není náhoda.

Už nějaký ten pátek obchoduji (dávno před tím než byly kryptoměny) tak si dovolím ti dát pár dobrých rad... 

1) Nebuď zbrklej. (Tohle neni o adrenalinu ale o rozvaznosti) To je typická chyba. Mám nakoupeno padá to dolů. ... honem prodám i když se ztrátou a jdu doprodejní pozice a ono to najednou letí nahoru a zase prodělávám .. Když už chceš pozici uzavřít se ztrátou tak dobře zvaž jestli má cenu otevřít opačnou .. 

2) sbírat informace číst články atd .. OK ale NIKDY neobchoduj podle toho co ti někde na internetu radí .. Věř mi že nikdo z těch pisálků nemá ani nejmenší zájem na tom aby jsi ty vydělal (Těmi pisálky nemyslím tady lidi na foru.. ty ti dávají celkem užitečné rady ale webové stránky zabívající se radami pro obchodníky .. tak těm se vyhni. Mimochodem Twitter je dobrý zdroj informací).  Tím je obíráš o jejich zisky .. Používej svojí vlastní hlavu .. a spíš se dívej po informacích které NEpodporují tvé rozhodnutí .. je jednoduché podlehnout "slepotě" a vidět jen argumenty které říkají jdi toho .. spíš je ale třeba vidět ty které tě varují aby jsi do toho teď nechodil .. 

Chce to prostě trpělivost a nebýt splašenej .. 

Já jsem taky nakoupil LTC za 250 a spadlo az 100 ale proste jsem si ho podrzel a ted je na 230 takze predpokladam ze se nakonec dostanu do zisku .. :)

Mimochodem jeden z nejúspěšnějších obchodníků na světě Warren Buffett to kdysi krásně shrnul slovy .. Když už o nákupu zlata mluví i můj kadeřník tak vím že je nejvyšší čas zlato prodat .. 

To je přesně to co udělali kryptoměny .. ve chvíli kdy byl LTC na hodnotě 350 USD a mluvilo se o tom i ve zprávách na TV NOVA tak mi bylo jasně že run nahoru končí .. počkal jsem si na pád na 250 ale i to se nakonec ukázalo jako předčasný vstup ... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A proč to LTC tak vystřelilo, nemluví se o tom někde? Pokud vím, tak ten LTC Cash má být podvod, nebo lidi doufají, že na tom i tak něco trhnou? Když i zakladatel LTC před tím varoval, tak jsem to bral jako nedůležitou věc a klidně LTC pustil, zkoušel vlnkovat. A místo radosti ze zisku 15 EUR z poslední vlnky mám teď 200 EUR ztrátu. Respektive, ztráta by to byla i tak, ale velice solidně bych ji tím umořil a přiblížil se aspoň nule.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

LTC a Waves aneb me nejvetsi investice mi delaji radost ;) , ted jeste DBC at se vrati kde bylo a do konce roku vyroste a budu spokojen ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Z waves mam rozporuplny pocity, protože tam jsem furt ve ztrátě vůči BTC, koupil jsem v srpnu/září někdy ... tak ale projektu věřím, tak uvidíme 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

VEN a spolupráce s BMW? Imho se to 26.2. dozvíme na rebranding eventu v Singapuru ... já jsem momentálně z 60% ve Vechainu, včera jsem prodal vsechno svoje NANO a hodil to do VENu, jsem rozhodnutej to podržet přes ten event 26.2., protože věřím ve velky věci :-) Minimálně to BMW :-) Ale uvidime, nastavil jsem stoploss tak, abych byl vůči včerejšímu vstupu v plusu. Jestli to vyjde, tak pak koupím NANO zpátky, který jde do pěkných slev... :-) a ještě něco vydělám.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Koukam, ze 14.3. se chysta ford Monera, neco o tom prectu a pokud se mi to bude zamlouvat, neco do toho dam a pred forkem to otocim.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to já ted jsem v ETC a až to prodám, tak jdu do PRL asi ... :-) K tomu forku Monera:
Nie, absolutne nie. Je to scam, nic nove neprinasa a navyse kto bude chciet claimnut tento fork tak ohorzuje siet, pretoze musi odhalit svoje transakcie a tym padom docasne znizi anonymitu siete. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hm, TRX uz nemám, zavřel jsem to se ztrátou, protože jsem viděl rychlejší příležitost jinde...

edit, tak on jede zas asi na koksu :D
"I posted the real Justin Sun's account by mistake instead of the fake one. The fake account that posted the airdrop is @justinsunrion. I cut and pasted the wrong account by mistake. But ... somehow Twitter has verified the fake account with a checkmark. Never seen that before."

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

On je blazen ;) V ETC raky neco mam, fork 5.3. Uz je za dverma a zatim se to moc nehybe, cekal sem to v techto dnech intenzivnejsi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.