Přejít na obsah

Repase DSG 7 DQ200


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám dotaz. Čeká mě repas dvojspojek a asi nechám rovnou udělat setrvák. Spojky jsem našel

zde:

 

http://webcat.schaeffler-aftermarket.com/web/schaeffler/cs/PKW/106/11195/58759/6/602%200006%2000_479/applicationSearch.xhtml?result=1504169124357&csc=1

 

Co ale nemohu najít, je setrvačník, našel jsem po internetu pouze toto:

 

http://webcat.schaeffler-aftermarket.com/web/schaeffler/cs/PKW/106/11195/58759/6/415%200726%2010_577/applicationSearch.xhtml?result=1504169124357&csc=1

 

Je možné, že pro manuál a DSG7 je ten samý typ setrvačníku? Případně doporučili byste mi nějaký sevis v okolí Prahy?

 

Děkuji

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Setrváky moc neodchází,jinak tohle je Repasovaný set .Vím,že kamarád s tímhle měl problémy,dlouhé dohadování s reklamací,nakonec uspěl a dal originály.

Jinak doma to asi neuděláš.Budu to dělat na Yetim,mám najeto 175000 ale podle měřených hodnot co jsem Sixtovi posílal je to ještě OK.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahoj

V 31. 8. 2017 at 10:58, staga86 napsal:

Ahoj,

 

mám dotaz. Čeká mě repas dvojspojek a asi nechám rovnou udělat setrvák. Spojky jsem našel

zde:

 

http://webcat.schaeffler-aftermarket.com/web/schaeffler/cs/PKW/106/11195/58759/6/602%200006%2000_479/applicationSearch.xhtml?result=1504169124357&csc=1

 

Co ale nemohu najít, je setrvačník, našel jsem po internetu pouze toto:

 

http://webcat.schaeffler-aftermarket.com/web/schaeffler/cs/PKW/106/11195/58759/6/415%200726%2010_577/applicationSearch.xhtml?result=1504169124357&csc=1

 

Je možné, že pro manuál a DSG7 je ten samý typ setrvačníku? Případně doporučili byste mi nějaký sevis v okolí Prahy?

 

Děkuji

 

 

 

Ahoj, aký bol teda dôvod na výmenu dvojspojky? Bežné opotrebenie, či chiptuning?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj.pokud mas setrvacnik v haji a vis ze klepe do spojky dlouho tak je urcite vymen. Pravdepodobne budes mit zaskocene samostavy od razu dvouhmoty. Pokud vsak maji lamely v poradku a nespalene spojka muze slouzit dal protoze samostavy se daji vratit a po kompletni adaptaci (i jizdni ) bude zase fungovat. Ale setrvak musi byt v poradku.. 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

DSG je docela drahá, tak bych nevymýšlel blbosti a dal bych to do autorizáku. Tam ti hodí origo spojky a setrvák překontrolujou. Ale hlavně to umí a maj na to montážní sadu. Ne všechny autorizáky tu sadu maj a ne všechny to umí. Mám s tím osobní zkušenost. Napsal jsem poptávku do několika autorizáků v Praze a ve výsledku byl výběr ze dvou. Výměna jen spojek v Auto Brejla ve Vestci, setrvák byl ok a je do dneška.

Když budeš trochu fňukat, tak se dá použít šekovka, nějaký vouchery, sleva na materiál a práci. Z asi 23 tisíc se dostaneš na 15. 

Případně bych pak věřil ještě Sixtovi, ale to musíš nechat vytáhnout z auta a celý poslat. A pak jeden pán u Děčína 777183462. Ten má i díly co nejdou běžně sehnat, dělal mi repas mechatroniky - prasklý tělo u tlakovýho válce, měl to celý asi za 3 a půl hodiny a to u toho stihnul ještě půl krabičky a dvě kafe (vyšlo to na 14, výměna mechatroniky by byla za 38).

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...