Přejít na obsah

Chyby motoru


Doporučené příspěvky

Zdravím, chci zeptat, včera mi na dálnici při předjíždění přestalo auto táhnout. Nic se nerozsvitilo nezmenilo nic. Jen výkon zmizel. Po nastartování zase dobrý. Dneska jsem to zkusil napichnout a ukázalo mi to 3 chyby.

 

Ridici jednotka sdruž. Přístrojů, chybějící signál hladiny/teploty oleje.

 

Regulace plniciho tlaku. Regulační mez překročena.

 

Zhavici svíčka válce 2 - přerušení.

 

Napadá Vás něco co by to mohlo být. Turbo je davane úplně nové před asi 25 tisíci originál garrett vč cooleru a všeho kolem.

 

Je to OII TDI kód motoru BKD a rok 2007. Nevím jestli jsem na něco nezapomněl. Případně doplnim. Moc děkuju

Odkaz ke komentáři

Neni to soucasti. Automaticky se ta regulace nova nedava, kdyz mas dobrej servis, tak te na ni upozorni, ale jinak se meni jen turbo. Ze odchazi se pozna podle toho, ze je narezla a nechodi plynule - respektive zacne hazet ECU do nouzaku a to je v drtive vetsine uz po ni (do kontejneru).

 

Novou ji mit muzes, ale pochybuju.

Upraveno uživatelem Laurin Klement
Odkaz ke komentáři

Ne, houkani turba je zase jina vec. To jsou nasekany lopatky, ma to tak vetsina BKD. Pokud to neprekracuje nejakou mez (houka silne jen kdyz se ubiraji otacky), tak je to v pohode.

 

Jinak teda nechapu, mas novy turbo a houka? Eliminovat to muzes treba pretesnenim airboxu se sanim a castou vymenou vzduch. filtru (cca 10-15k km). Nepouzivat K&N hovadiny apod..

Odkaz ke komentáři

No houkne to většinou trochu při roztočení a pak když otáčky klesají. Tak to bude asi tak. Ale začalo to teď. Cca 2000 km zpět.

Jojo kupoval jsem funglovku. A olej včetně filtru (dávám bosch, ufi) dělám v intervalech 15tis. Koukal jsem teď po trubkach a hadickach a všechny vypadají dobře. Jediný co jsem našel je trochu volnější trubka v cooleru.

A ta regulace jsem zkoušel hýbat jen rukou, tak něco v tom syčelo ale nějaká kdo ví jak dlouhá dráha to nebyla. Hybalo se to tak půl centimetru maximálně, ale jenom tou rukou.nevim jakou silou by to mělo jít.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...