Přejít na obsah

egr


Doporučené příspěvky

Zdarec.Po zaslepení a výměně EGR se mi pořád rosí olejem spoj mezi ventilem a sacím potrubým.Už jsem dal druhé těsnění a pořád je to stejné.Pomuže jak mezi egr a sací potrubý dám ještě hermetik ?

Spise je problem v tom ze se ti sbira olej v zaslepce, nejlip je odstranit celou klapu a mas na veky pokoj.

Odkaz ke komentáři

Zajímavé téma. Jak jsem to tak pročetl tak jsem se nedozvěděl kam připojit hadičku podtlakového ovláhání EGR, když ho vyhodím, takže co sní? A tu trubku přisávání z výfukového potrubí zaslepit? Ta by se dala také vyhodit a tu záslepku dát přímo na svody, nebo to nevydrží telotu? Kolik koníků taková úprava přibližně může přidat??

Odkaz ke komentáři

když je EGR uplně pryč tak chcípací klapka taky, takže při vypnutí motoru to trošku zaklepe ... mužeš si zkusit jaký to je když si odpojíš hadičku která je na tu klapku připojená, po chvilce si na to zvykneš, já jsem měl vyndaný nedávno EGR a nezapojil jsem tam tu hadičku a hned mi bylo jasný při prvním vypnutí že neni zapojená, ale jde o zvyk B)

Odkaz ke komentáři

2 Jaster zaslepit EGR tou věcí od dieselpower neznamena dát EGR uplně pryč ? Vždyt on tam není ne ?

 

Do egr vede zespodu trubka, kam pak s ní?

 

-------------------

 

Tak jsem uvažoval jestli není nějaký lepší způsob než ho zaslepit. Vždyt z obou stran EGR jsou dlouhe hadice jak prase, a tam ty plyny pořad proudí a u zaslepeneho EGR se otočí a jedou zpátky nebo jak ? Tam musí být pak ještě více bordelu!! Asi dost nechapu jak to v těch hadicích (a originálně přez EGR ventil) probíhá.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...