Přejít na obsah

Zkusenost s karosarskymi dily


Laky

Doporučené příspěvky

Zdravim, potrebuji vymenit oba predni blatniky. Prvovyrobu kupovat nechci a tak hledam jinou variantu. Ma nekdo zkusenost s firmou KLOKKERHOLM? Co se ceny tyce 1037,- za jeden blatnik je dobra. Mam v planu dily striknout a pak nasazovat, takze nebudu mit jistotu jestli pasujou na 100%. Uz nekdo kupoval krosarinu od teto firmy? Diky

Odkaz ke komentáři

Nevím jestli Ti to pomůže, ale měnil jsem v roce 2014 levou stranu z důvodu koroze(neoriginální) za neoriginální. Origo by vyšel s nástřikem na cca 3000 kč. Na vrakáči jsem se díval také, ale vše bylo ve stádiu hniloby.

Blatník jsem v té době pořídil za 650 kč(Polsko) + nástřik v barvě vozu za 500 i s plničem a vnitřním ošetřením proti korozi(lakovna, žádná garážovka)

Jediný problém byl, že při nasazení blatníku neodpovídalo umístění děr na držácích, které jsou u předních dveřích.To jsem protáhla výstružníkem.

Blatník mám dodnes ve stavu nejlepší kondice.

post-87-0-02051700-1516991511_thumb.jpg

post-87-0-98879700-1516991529_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Použité určitě nechci. Chci nové. A ta firma je myslím lepší než Polsko. Lakýrníka mam zajištěného u nás ve firmě. Jen mám strach aby to prostě pasovalo (díry a lícovalo). Případně díry se můžou udělat o cosi větší no. Ale dnes si to objednám, nechám nalakovat a snad to vyjde. Protože už se mi to blíží k prahům, a ty dělat nechci :D. Dám pak vědět ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jak sem jiz psal v tematu Lakyho Octáva - bylo treba vic vyfrezovat ty dve diry co jsou u dveri, aby blatnik moc neodstaval vuci dverim. A stejne se po tom jeste valilo gumovym kladivem aby to vic licovalo s temi dvermi. A to jsem je nezkousel dopasovat pred lakem. Takze si nemysli, ze sundas stary a ten novy bude hned licovat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...