Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Laky

Zkusenost s karosarskymi dily

13 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravim, potrebuji vymenit oba predni blatniky. Prvovyrobu kupovat nechci a tak hledam jinou variantu. Ma nekdo zkusenost s firmou KLOKKERHOLM? Co se ceny tyce 1037,- za jeden blatnik je dobra. Mam v planu dily striknout a pak nasazovat, takze nebudu mit jistotu jestli pasujou na 100%. Uz nekdo kupoval krosarinu od teto firmy? Diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli Ti to pomůže, ale měnil jsem v roce 2014 levou stranu z důvodu koroze(neoriginální) za neoriginální. Origo by vyšel s nástřikem na cca 3000 kč. Na vrakáči jsem se díval také, ale vše bylo ve stádiu hniloby.

Blatník jsem v té době pořídil za 650 kč(Polsko) + nástřik v barvě vozu za 500 i s plničem a vnitřním ošetřením proti korozi(lakovna, žádná garážovka)

Jediný problém byl, že při nasazení blatníku neodpovídalo umístění děr na držácích, které jsou u předních dveřích.To jsem protáhla výstružníkem.

Blatník mám dodnes ve stavu nejlepší kondice.

post-87-0-02051700-1516991511_thumb.jpg

post-87-0-98879700-1516991529_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Radas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Použité určitě nechci. Chci nové. A ta firma je myslím lepší než Polsko. Lakýrníka mam zajištěného u nás ve firmě. Jen mám strach aby to prostě pasovalo (díry a lícovalo). Případně díry se můžou udělat o cosi větší no. Ale dnes si to objednám, nechám nalakovat a snad to vyjde. Protože už se mi to blíží k prahům, a ty dělat nechci :D. Dám pak vědět ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nechce se mi to nadvakrát rozebírat no. Myslím, že kdybych ho sundal, rozsype se mi v rukách

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No blatniky objednane. Striknou se a na jare (az se splachne sul) je budu montovat. Pote se opet ozvu na tomto tematu, co a jak :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak blatniky uz jsou v barve. Vymena započne za 14 dni v sobotu doufam, tedy 26.5. Budu delat fotodokumentaci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdo bude chtít více info ohledně měnění blatníků na mé Octávii, tak mrkněte do sekce Vaše Octavia -> Lakyho Octáva

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak sem jiz psal v tematu Lakyho Octáva - bylo treba vic vyfrezovat ty dve diry co jsou u dveri, aby blatnik moc neodstaval vuci dverim. A stejne se po tom jeste valilo gumovym kladivem aby to vic licovalo s temi dvermi. A to jsem je nezkousel dopasovat pred lakem. Takze si nemysli, ze sundas stary a ten novy bude hned licovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.