Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

111 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Teď jsem nad tím dumal, jakých 32 smajlíků, když jich mám jen 21??? Pak mi to nedalo a klikl jsem u smajlíků na kategorie a tam je opravdu možnost zobrazení 32 smajlíků a co nevidím, ukázaly se i ty základní smajlíci jako smajlík s vyplazeným jazykem, usmívající smajlík atd. O to mi celou dobu šlo... Takže už jsem taky spokojenej, další nepotřebuju, ale právě mi chybělo těch 11 základních smajlíků, které už vidím :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Kluci pomóóc. Nejde mi se přihlašovat mým nickem TomášT.  Nová verze mi ho zkomolila na "TomášT" a do kolonky jméno musím zadat tuto šílenost. Co s tím? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 11. 2. 2018 at 23:20, borlan napsal:

Ahoj, mám jen drobnost - tak jako při minulém upgrade je u přihlašování jako výchozí zaškrtnuto "Přihlásit mě automaticky...". Mělo by být výchozí nezaškrtnuté. Takhle to musím stále hlídat na počítačích ke kterým má přístup více lidí... 

Omlouvám se, nechci prudit...jen jestli nezapadlo a má někdo kompetentní zapsáno v úkolníčku...díky za info. :cool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tady mas odpoved.

12.2.2018 23:30 > Pri prihlasovaní je zaškrtnutá voľba "Přihlásit automaticky" -> úprava, ktorá fungovala na starej verzii fóra, už na novej verzii 4.2.7 nefunguje. Žiadosť nám z podpory IPB bola zamietnutá s odpoveďou, že takto to má fungovať tj voľba má byť zaškrtnutá a že takto je to správne. Nateraz to riešiť nevieme, musíte si zvyknúť, že si tú voľbu budete odškrtávať ručne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě by zajímalo odkud soudruzi z IPB vzali to, že takto je to správně :rolleyes: Na PC kde mám tuto volbu zaškrtnutu to neřeším, ale tam kde nechci aby tato volba byla vždy zaškrtnuta to musím vždy odškrtnout a to tak, že je to několikrát za týden. V opačném případě, respektive požadovaném, to na jednom PC udělám jen cca 1-2x za měsíc a na ostatních vůbec. Možná tomu nerozumím, ale spíš bych řekl že to bude jinak :wallbash:

Upraveno uživatelem šulda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nechápu logiku toho výchozího nastavení obhajovaného IPB v době, kdy se čím dál víc klade důraz na zabezpečení... ale pochopil jsem, že se s tím budu muset smířit...njn, jsou i horší věci... :cool: 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 26. 2. 2018 at 17:51, TomášT napsal:

Kluci pomóóc. Nejde mi se přihlašovat mým nickem TomášT.  Nová verze mi ho zkomolila na "TomášT" a do kolonky jméno musím zadat tuto šílenost. Co s tím? 

Opraveno, to je ta diakritika v nazvech prezdivek. To nikdy nedela dobrotu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Proč je v nastavení upozornění jako výchozí možnost nastaveno zasílání upozornění  "Někdo mě citoval" a "Někdo mě označil v příspěvku" bez možnosti to vypnout?

nst.thumb.JPG.08ac15252877c2284a74dd69a09fd9cf.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.