Přejít na obsah

Výmena spojky


Guest tomxass

Doporučené příspěvky

Guest tomxass

Zdravim. 

Po výmene egr,  rozvodov,  brzd a oleja v prevodovke mi samozrejme začala trhať na 1tke spojka...

Chcem vymenit komplet sadu s dvojmotnym zotrvacnikom. 

Neviem ale nájsť stránku kde by mi s istotou podľa vin vedeli povedať ktorú sadu kúpiť. 

V autorizovanom servise to nechcem objednať všetko je tam predražené. 

Mate niekto skúsenosť? 

Co je podla vás dobra kúpa?

Nechcem sa obabrat dal som do auta za posledné 2 mesiace furu peňazí... 

Téma ohľadom spojky tu pri 1.6 tdi nie je. 

 

2011 cayc manuál 5st

Odkaz ke komentáři

Podívej se na www.skoda-dily.cz tam se zaregistruj a můžeš si vytvořit profil tvého vozu vč.VIN. potom vše co budeš hledat, bude zvýrazněno pro tvoje auto podle VIN. Já to používám už léta a nikdy nebyl problém. Samozřejmě nevím, jestli je nějaký podobný e-shop i na Slovensku, ale můžeš si najít případně na tomto shopu typ pro svůj vůz a na Slovensku si ho objednat [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Guest tomxass

Ahoj vdaka za info.

Tu stránku poznám je aj sk verzia ale pri spojke mi to pise ze môže byť vhodná. 

A to mi píše pri jednohmotnom zotrvačníku.

Na iných stránkach je písané väčšinou ze 2hmotny je do 10 2010 a ja mam 4 2011 ale dvojmota tam podľa mňa je. 

Odkaz ke komentáři

k té spojce ja se ptal ve škodovce ja tam mam jednohmotu ale říkaly mi že je tam lepší lamela která ma pružiny na tlumení kmitu místo dvojhmotného setrvačníku takže nevím jestli někde v autodílech mají takovou lamelu píše se tam že tam sice muže jít ale bojím se aby to nebyla jen nahrada za dvojhmotu a tím pádem by netlumila ty kmity takže ja asi koupím originál nebo když někde najdu že je přesně ta sama v autě tak klidně i neoriginal ale jedině se stejnou lamelou nechci aby auto dostavalo zbytečně zabrat a podle mě ti ve škodovce přesně řeknou co tam je u nás to není problém podle vin mě přesně vždy řekli číslo dílu co mam v autě

Odkaz ke komentáři
Guest tomxass

Mechanik mi hovori, ze mi tam da dvojhmotu (aj keby tam bola jedno).

Ze bude auto komfortnejsie, lepsie sa bude rozbiehat a celkovo je dvojhmota lepsia.

Aky mate nazor vy?

Cenovo vychadza dvojhmota sada +100€ drahsie.

 

Odkaz ke komentáři

mě podle vin řekli objednavací číslo lamely,přítlačáku i ložiska tak by podle tebe ztrácela cela etka smysl kdyby systém nevěděl co máš podle vin v autě

Ja bych si ji tam nenechal dát nevím jak druhovýroba ale díky konstrukční chybě právě přešly z dvojhmoty na jednohmotu ted z hlavy nevím co tam bylo špatně myslím že přítlačák který pak zničil obal převodovky ve SM o tom psaly

Odkaz ke komentáři
Guest tomxass

Ale pri nasich rocnikoch 2011 tam moze byt jedno alebo druhe, preto tam aj pisu, ze je potrebne skontrolovat co je tam...

Ja to budem riesit tak, ze objednam aj aj a mechanik vrati to co tam nebolo (ale ukecava ma uz na dvojhmotu)...

Odkaz ke komentáři

Promin hledal sem přesné znění jak to psaly tady je Po tomto datu přešel výrobce na mírně hlučnější, ale robustnější a servisně levnější řešení s pevným setrvačníkem a před-tlumičem lamely. Původní řešení Sachs mívá výrobní vadu, jejíž vinou praskne takzvaná frikční pružina. Posune se vám krok spojkového pedálu, hlavně však její odchlípnutý kus začne brousit skříň převodov-ky. Po pár kilometrech v ní udělá díru, vyteče mazivo a zničí se i mechanika převodovky.Jestliže se změnil chod pedálu a slyšíte kovové mlácení, okamžitě zastavte. Snaha dojet domů, na důležitou schůzku, do práce či na poradu vyjde na 117 000 Kč za novou převodovku.Motor je proti 1.9 TDI o tolik tišší, že se obešel dokonce bez zadního tlumiče výfuku. Pohled  3

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...