Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

VenousekVesely

Sedačky O1 tour

29 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi,konečně se my podařilo sehnat do mého miláčka sedačky z RSa,tak se chystám na výměnu.Ale nikde nemůžu dohledat ani v dílenských příručkách utahovací moment těch dvou matic co drží sedadlo.Neví někdo pls...???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nesmis to dotahovat na krev, pak to neukroutis. Jinak typuju u 8mm zavitu s pevnosti 8.8 bude kroutak okolo 30-40Nm (muj odhad) ;-)

Upraveno uživatelem Konny

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

sedadlo1.png.d6910a8112cf28af8cdafc5c7df69d7c.png

Pri sťahovaní poťahu sa jednoducho stiahne. Možno je potrebné použiť silu, aj takúto napríklad... :notorik:. Alebo :sedadlo2.PNG.afd7c44381950467dd9a6fc788a7d2f2.PNG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Moc děkuji a chápu to teda správně,že teda jen zaberu a měla by odskočit jo.Jiný fígl tam není!?Páč na tom jednom sedadle je okousaná od šroubováku jak sviň,někdo se to snažil páčit dolů.Tak jí chci právě vyměnit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Určite sa niekto pokúšal to zdemontovať. Neviem, ešte som to nerobil. Ale bude to tam držať fest. Ak máš,pozri novú ružicu, či je tam nejaké iné uchytenie.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A teď jsem zjistil ještě jedno překvapení nejde  my vytáhnout bezpečnostní pás ze zadního opěradla.Když za něj zatáhnu tak je to jakoby zaseklý.Neřešil to někdo pls.???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Který,prostřední? Celý vytáhnout a pak se navine. Samozdřejmě zacvaklé sedadlo.

Ten,kdo hledá utahovací momenty na vše,tak ať se do ničeho nežene. Normálně musíš mít cit nebo to strhneš i s momenťákem. A netvrď,že to nejde!!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Martin jsem prostě takový hnidopich a když jsou na ty šrouby nějaké utahovací momenty,tak jsem je chtěl vedět.Ještě jsem nic neměnil,proto se nejdřív ptám.Já vím,že utáhnout s citem ale když vím utahovací moment "dušička má klid":biggrin: A ano je to ten prostřední bezpečnostní pas!Sedačka je vyndaná mám ji opřenou tak jak je v autě,ale ten pas nejde ani o trochu vytahnout ven,jen  jakoby o něco zaráží.Sundal jsem tu krytku,a vidím jen ten naviják.Tak myslíš,že když sedačku namontuju do auta a zacvaknu,tak by to mělo být O.K.Ten pas je totiž hodně zajetý dovnitř,takže já ho ani nedokážu dole přišroubovat,páč my tam nedosáhne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dej to operadlo do stejne polohy, jako by tomu bylo v aute. Ten pas ma pojistku a pokud je operadlo v jine poloze, nez jak je tomu v aute, tak se automaticky zacvakne.

Pred 2 roky jsem menil pasy ve S120, kde nebyly zatahovaci a kdyz jsem mel pasy v ruce, tak jsem je taky nemohl vymotat, ale jak jsem je namontoval a usadily se ve spravne poloze, tak se odcvakla pojistka a pasy sly normalne vytahnout ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Do OI se dávaly takový sedačky? To se divím... Vím, že takový tvar sedaček měl Seat Leon, ale asi je potom používala i Škodovka...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hmmm, tak jsem zase o něco chytřejší. Garrett má Tourku se sport paketem, tak se pak musím podívat, jestli má taky tyto sedačky :biggrin:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.