Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


6 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Úpravy výkonu pro tyto vozy nabízím včetně měření před a po úpravě, včetně diagnostiky, včetně vypnutí stop start, případně dalších bonusů. Možno upravit i DSG launch control. Hodnoty úprav jsou naprosto reálné. To znamená, že kůň změřený u mě se nerovná oslům naměřeným u konkurence. A je jedno o jakou se jedná firmu. Není třeba vyhazovat peníze za sání, výfuky atd. Rozumná úprava nevyžaduje změnu HW, a  280-350 PS na přední nápravě  je až dost i při systému VAQ. Dost z vás ještě nepochopilo, že závodní auto vypadá úplně jinak.Naopak pro běžné ježdění je úroveň jedna naprosto dostačující a doporučuji většinou především výměnu inercooleru za větší např. APR, Wagner, Holle, atd.

Pro více dotazů neváhejte zavolat.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Vsak jo, ja jen nechapal ten tu narazku na konkurenci APR je dobra uprava i jen jako chip. Nicmene sani a rozsireny vstup do turba nejen hezky vypada (to mi je spis jedno), ale zlepsi odezvu plynu a ma hezky zvuj. A to bude urcite platit i pro Tvoji upravu.

 

 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

O APR jsem vůbec nemluvil, ale když už jsi to nakousl, jejich měření je také docela sporné. Pokud na autě,  které má 365PS  / a tuto hodnotu uvádí i APR/ naměří 418PS, tak je asi něco špatně.  Točivý moment 570Nm  seděl, ale na předokolku bych řekl, že naprosto zbytečný. Plnící tlak 3,2 je taky až dost. Jsem zvědav kolik s tím dotyčný najede. 20-30 tis. neberu jako dobrý výsledek. To opravdu ukáže až čas.

A k odezvě na plyn, spíše jde o zvuk a odezvu na meziplyn, nikoliv v zátěži. To je placebo. Rozšířený vstup má vliv až u většího turba , či otevřeného výfuku/sport kat apod. Auto  ti klidně i pár jedincům změřím zdarma, jde mi o to vnést trochu pořádku. Bohužel přeměřuje i např. MAHA na Jarově i v Roztokách / nevím proč/ a všem je to jedno. V klidu změří motor pro Svět motorů 1.0TSI 99 či kolik kW.  Přitom mám tři měření z hřídele,  /příméměření /  a ani jedno nemělo víc než 91 kW, včetně měření u mně /83-89kW.

 

 

 

5aa3037b40c95_1_0TSI.jpg.ca77a74a50b1c8d562530775d508ca3e.jpg

1.0 TSI 1.jpg

Upraveno uživatelem motorpower

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

mám úpravu od Motorpowera, a potvrdím jen to výše zmíněné o jeho službách. Práce odvedena přesně tak jak má být, domluva ve všem upřímná, zcela bez problému. Jde vidět že jde o člověka který rozumí tomu co prodává a zažil. Úpravu mám už cca rok (10000km). po chipu 311PS@477NM dlouhodobá cca 11l (dostává céres). Rozhodně doporučuji poměr cena/ výkon TOP

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.