Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

6 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Mam uz delsi dobu problém se svou octavii a uz nevim kam se vrtnout. Zacalo to zjistenim vadneho loziska praveho predniho kola. Mel jsem doma cele nove tehlice vcetne novych lozisek, kotoucu a spodnich cepu, tak jsem to pri vymene prehodil vsechno a kdyz uz jsem v tom byl, tak jsem vymenil i silentbloky prednich ramen. Po smontovani jsem zjistil, ze od 40km/hod citim divne vibrace celeho auta i volantu. Tak jsem kouknul na kotouce a zkusil vratit stare, auto vibrovalo dal. Nekde jsem se docetl ze by to mohlo byt poloosama, tak jsem koupil vsechny ctyri klouby a taky je vymeni. Stale stejny problem. Dnes kdyz jsem mel ramena podlozena spalkama a nechal na volnobeh bezet motor se zarazenym 5 rychlostnim stupnem abych simuloval jizdu, tak jsem si vsiml, ze prava poloosa trochu hazi. Nebylo to moc, ale hazela a i unasec na prevodovce trochu hazi. Odhaduji tak 2mm. Co by to mohlo delat? ( je to normalni?) Mam najeto 280 000km. Vibraci zacinam vnimat uz pri 40km/hod a pri vyssi rychlosti je citim stale stejne. Zkousel jsem i vyradit a chcipnout motor behem jizdy, ale nic se nemeni a vibruje to stejne. Prijde mi ze to je vic citit v zaberu, ale jen nepatrne. Jinak na geometrii jsem byl a kola nechal prevazit. Poradte nekdo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém. Od 40 km/h to začne takhle dělat. Už nevím co s tím. Tlumiče ok, kola vyvážena, ložiska vyměněná, nové stabilizátory atd... Nic nepomohlo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevím jako kolega, ale jiná kola to dělají taky. Dělal jsem i geometrii, nevzpomenu si teď, co všechno jsem zkusil.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No v prvé řadě jste dělali "X" věcí zbytečně-geometrii,tlumiče,stabíky atd.Pokud něco vibruje,bude na to to mít vliv na rotující součást.Ženě jednou na Golfu šíleně vibrovala dvouhmota.Když dojížděla na křižovatku,bylo to,jakoby byly na cestě vlny jako na moři .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.