Přejít na obsah

Vibrace celeho auta od 40km


Doporučené příspěvky

Mam uz delsi dobu problém se svou octavii a uz nevim kam se vrtnout. Zacalo to zjistenim vadneho loziska praveho predniho kola. Mel jsem doma cele nove tehlice vcetne novych lozisek, kotoucu a spodnich cepu, tak jsem to pri vymene prehodil vsechno a kdyz uz jsem v tom byl, tak jsem vymenil i silentbloky prednich ramen. Po smontovani jsem zjistil, ze od 40km/hod citim divne vibrace celeho auta i volantu. Tak jsem kouknul na kotouce a zkusil vratit stare, auto vibrovalo dal. Nekde jsem se docetl ze by to mohlo byt poloosama, tak jsem koupil vsechny ctyri klouby a taky je vymeni. Stale stejny problem. Dnes kdyz jsem mel ramena podlozena spalkama a nechal na volnobeh bezet motor se zarazenym 5 rychlostnim stupnem abych simuloval jizdu, tak jsem si vsiml, ze prava poloosa trochu hazi. Nebylo to moc, ale hazela a i unasec na prevodovce trochu hazi. Odhaduji tak 2mm. Co by to mohlo delat? ( je to normalni?) Mam najeto 280 000km. Vibraci zacinam vnimat uz pri 40km/hod a pri vyssi rychlosti je citim stale stejne. Zkousel jsem i vyradit a chcipnout motor behem jizdy, ale nic se nemeni a vibruje to stejne. Prijde mi ze to je vic citit v zaberu, ale jen nepatrne. Jinak na geometrii jsem byl a kola nechal prevazit. Poradte nekdo

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

No v prvé řadě jste dělali "X" věcí zbytečně-geometrii,tlumiče,stabíky atd.Pokud něco vibruje,bude na to to mít vliv na rotující součást.Ženě jednou na Golfu šíleně vibrovala dvouhmota.Když dojížděla na křižovatku,bylo to,jakoby byly na cestě vlny jako na moři .

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...