Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

zabiak

Otázky Václava Hlodavce

7 627 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Jo to vím. Přemýšlel jsem o tom. Ale zase tohle téma mě tam docela bavilo. :lol:

No což v nejhorším se založí nové fórum jedno pro modré druhé pro rudé :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se toho nebál, když sem patří ženský a videa, tak proč ne plkání o politice - agitovat tu nikdo nebude a pokecat si o tom v hospodě můžeme jako o čemkoliv jiném.

Btw přítel creck už tady je nebo zůstal Olinou a jeho věrnými?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Btw přítel creck už tady je nebo zůstal Olinou a jeho věrnými?

Oni komunisti vždy drželi spolu ;) :smich:

To uplně nesnáším, když se umělci nebo sportovci serou do politiky. Je to směšné.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ono to bude vsude podobny ale ti nasi to dovedli k dokonalost :palec: urazky, handrkovani, srani na lidi a radeji se soustredeni na vlastni zajmy

me by se libila urednicka vlada mnohobarevna i s nestraniky a hlavne odpborniky, dyz vidim jak parkanovou, ktera byla na spravedlnosti proste soupnou na obrany jen aby zamlatili vokynko tak je mi zle, co takova zena ktera zpiva country a vydava cd muze asi tak vedet o obrane zeme :palec: hlavne ze byla prehlidka :(

tohle me na tom fascinuje, dosadime si tam kamarady a ne lidi ktery jsou schopni :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jj to je přesně ono k takové práci se šikovný chytrý člověk nemůže nikdy dostat.. náměstkem, ministrem se staneš jen když mám kamarády na správném místě... to je přesně on. je pravda, že přece jen já tady v ČR nevidím co na to říkají lide v Itálii když tam dělá Berlusconi ty skandály. slyším jen to co mi řeknou česká média. Mě nejvíce sere to že si tady ty hajzlové nahrabou z velké míry to je nelegální a stále a vesele mají ta svá teplá a dfobře placená místa takový člověk by neměl být ve vedení naší země... to nemluvě o tom kolik politiků má další příjmy z jiných věcí... sedí někde v dozorčích radách firem.. a co je nejhorší některé formy i vlastní což by neměli... je to prostě... oni si vytváří zákony jak se to hodí jim nehledí na nás normálně tvrdě pracující lidi který uhánějí a pokutují za to že někde dluží na něčem pár stovek :palec:

Upraveno uživatelem perníkář

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Oni komunisti vždy drželi spolu :) :)

To uplně nesnáším, když se umělci nebo sportovci serou do politiky. Je to směšné.

Ještě že ta koza Brožovic aspoň dostala rozum nebo co za tím bylo...

ono to bude vsude podobny ale ti nasi to dovedli k dokonalost :) urazky, handrkovani, srani na lidi a radeji se soustredeni na vlastni zajmy

me by se libila urednicka vlada mnohobarevna i s nestraniky a hlavne odpborniky, dyz vidim jak parkanovou, ktera byla na spravedlnosti proste soupnou na obrany jen aby zamlatili vokynko tak je mi zle, co takova zena ktera zpiva country a vydava cd muze asi tak vedet o obrane zeme :) hlavne ze byla prehlidka :D

tohle me na tom fascinuje, dosadime si tam kamarady a ne lidi ktery jsou schopni :)

parkanová kdysi jasně řekla, že jí je jedno jaký resort bude mít, a to už seděla u nás...ale já si na ní nestěžuju, vloni se postarala o to, aby si odměny jako tradičně nerozdělil jen GŠ, ale dostalo se i něco dál, to nikdo předtím nezvládl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jo to beru jako plus :)

mam, nebo mel jsem par znamych na GS v operacni sekci - sekce rozvode druhu sil :) tam kde se ty drahy darky kupovali :)

a armada je trosku cerna dira co sem tak stacil z pozorovat, chtelo by to fakt tvrdou ruku ale to prave ten pristup jako vemu si jakykoli ministersvo :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jinak co říkáte na úřednickou vládu? Mě se zatím líbí jak vládne. Já bych to tak nechal :-))

Tento týden mě pobavil Topolánek.

Pokud odejdete co si myslíte, že po vás zůstane? Topolánek odpověděl: Asi mi nikdo nebude věřit, když řeknu slušnost :) :) .

Jestli tohle nemyslel jako prdel tak nemá soudnost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Jinak co říkáte na úřednickou vládu? Mě se zatím líbí jak vládne. Já bych to tak nechal :-))

Tento týden mě pobavil Topolánek.

Pokud odejdete co si myslíte, že po vás zůstane? Topolánek odpověděl: Asi mi nikdo nebude věřit, když řeknu slušnost :palec::smich: .

Jestli tohle nemyslel jako prdel tak nemá soudnost.

ta úřednícká vláda zatím bez problémů si myslím... a ten výrok Topolánka mě taky pobavil :huh: te to zmrd koukal někdo na 168 hodin na ČT1 včera?? jak si Škromach dělal nějaký test kdo se k němu nejvíce hodí?? vyšel mu Topolánek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
a co chcete aby vlada ktera tady bude asi 4-5 mesicu jako udelala nebo mela snad i neco slibovat??

Být oranžová tak líným a nechopným voličům svým už rozdala půl republiky.

Právě, že se mi líbí, že nepodléhá populistickým předvolebním tlakům a snaží se udělat rozpočet na příští rok rozumně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dívaly jste se na reportéry? To je strašný co se tu děje. Mafián Bém si chce pinkat golf tak se vykácí klánovický les.

Ty co protestovali umlčel.

ODS ve vládě není takový průser jako ODS v krajích.

Pak další reportáž. Jak se u nás podniká. Hloupý člověk dlužil 100tis, které si půjčil na opravu domu a "podnikatel" respektive lichvář ho připravil o dům za 2miliony. A vše je legální. :ph34r:

Krásný jak lze vydělat peníze ne? :o

Proč tohle dovolíme? Tyhle lidé skončí špatně, skončí na podpoře začnou krást. Zaplatíme to my!

Půjčovat by měli jen banky a to za přísným dohledem státu a za přísných podmínech.

Tady už nikdo nezná hrdost a čest. Jak se takovýto "člověk" může podívat do zrcadla.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Dívaly jste se na reportéry? To je strašný co se tu děje. Mafián Bém si chce pinkat golf tak se vykácí klánovický les.

Ty co protestovali umlčel.

ODS ve vládě není takový průser jako ODS v krajích.

Pak další reportáž. Jak se u nás podniká. Hloupý člověk dlužil 100tis, které si půjčil na opravu domu a "podnikatel" respektive lichvář ho připravil o dům za 2miliony. A vše je legální. :huh:

Krásný jak lze vydělat peníze ne? :P

Proč tohle dovolíme? Tyhle lidé skončí špatně, skončí na podpoře začnou krást. Zaplatíme to my!

Půjčovat by měli jen banky a to za přísným dohledem státu a za přísných podmínech.

Tady už nikdo nezná hrdost a čest. Jak se takovýto "člověk" může podívat do zrcadla.

a CSSD v krajich je nejaka vyhra, jsi ze strednich cech tak snad dobre vidis co se tady deje od ty doby co tady tomu vladne ten zm*d Rath.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Být oranžová tak líným a nechopným voličům svým už rozdala půl republiky.

Právě, že se mi líbí, že nepodléhá populistickým předvolebním tlakům a snaží se udělat rozpočet na příští rok rozumně.

no tak kdyz beres takhle tak dobre, nebral jsem to ve srovnani s tim, ze by byla u vesla CSSD. Je pravda, ze Fiser se zatim jevi celkem slusne.

Jinak radost mam z toho ze Paroubkovi a vubec cele CSSD klesaji preferenece. To me uprime dela radost :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
a CSSD v krajich je nejaka vyhra, jsi ze strednich cech tak snad dobre vidis co se tady deje od ty doby co tady tomu vladne ten zm*d Rath.

Vidíš tam někde že píšu, že čssd je to nějaká výhra? Ráth je psychopat. Oni ani socani ho nemají rádi. Jen Paroubek bo je to stejnej blázen.

Spíše jde o to, že ODS je podnikatelská strana. A tím pádem mají kontakty a sponzory a na oplátku...

Je to chyba, že jsou v tomhle špatná pravidla.

Třeba Praha to je hrůza jak se tu hospodaří a hlavně jak peníze vládnou.. Ničí se historické centrum... Možná Prahu vyškrtnou unesco bo si tu chce nějaký cizák postavit mrakodrap a Bém z toho má škváru. Krásné jméno pro budovu v české republice City Epoque bych blil.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak podle toho co jsi psal, ze ODS je v krajich katastrofa tak jsem to bral, ze ted je ve vetsine kraju CSSD s KSCM to je jasny srovnani.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.