Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

zabiak

Otázky Václava Hlodavce

7 411 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Michale, to je to o čem jsem psal už po volbě prezidenta .....

a souvisí to s tímto .....

https://neovlivni.cz/vlada-chysta-snazsi-cestu-k-personalnim-cistkam-v-uradech/

typický postup Andreje, nejprve si tam dosadím svoje lidi a pak budeme uzavírat smlouvy mezi sebou a sami,

tohle předvedl s Grégrem v Unipetrolu, kdy si tam dal svého ředitele a ten mu podepsal nejnižší nákupní ceny surovin a nakonec i předkupní právo na chemičky koncernu Unipetrol.

Ty pak následně odkoupil a Unipetrol mu je musel prodat a on pak zpět prodal Semtín se semtexem zpět státu za cenu za kterou koupil, takže Lovosice byly zadarmo. Šikula.

Takze co funguje tak prodaj :) takze ceska repubĺika pote bude zavadet idiotske dane, aby vubec mohl tenhle stat nejak fungovat

Prej rozdeleni prospelo RWE :D :D

Jo, jenže RWE je němec a němec má tak trochu problém s vlastní přenosovou soustavou a potřebují tu naši ....

navíc němec se odklonil od jádra a snaží se o ekologii, takže dvě úplně odlišné roviny.

tady zajímavý článek

http://oenergetice.cz/elektrina/atomovy-dedek-miroslav-gregr-proc-zrusili-privatizaci-cezu/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jenže Němec se zcela určitě zachová tak, že u nás jádro pojede, protože to už je za hranicema, aby nohli mít v Německu "čistou" elektřinu ... . Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak jasně, vždyť jsou všechny přenosky propojené, ale každopádně jádro dává z většiny nám, na výkyvy jsou tu jiné zdroje

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zeman u Soukupa na TV Barandov řekne, že se kavárna sebeutvrzuje ve své nadřazenosti ... a snad minutu potom se baví o Moravcovi a ČT, že mu tam nechodil ani Klaus, nechodí tam ani Zeman a už tam nechodí ani Babiš, na to Soukup praví: "To jsem rád, že první liga chodí k nám do TV Barandov" s nasledným Zemanovym přitakáním "jasně jasně" ... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Citujem z prejavu MZ na zjazde CSSD

"A moje doporučení zní, nechcete-li upadnout do zapomenutí, pracujte. A pracovat můžete pouze tehdy, když budete v jakémkoli složení, v jakékoli konfiguraci účastni vládních aktivit."

To je ale etalon zasad a hodnot :biggrin:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Syn mi dělá radost, do školy měli jako projekt vytvořit noviny. Jeden z článků byl o Burešovi. Fakt mi synátor dělá velkou radost. Sestrojil to sám, viz. výřez z jeho novin.

babis.pdf

A jak má chudák zafixované to spojení s Ovarem :biggrin:

Tak jsem jsem mu teď říkal, že to je Andrej a on prej ví, ale napsal to tak schválně :biggrin: Proč asi?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Krysarr a to som sa dnes este dozvedel, ze nemate dost vlastnych k..., tak sme vam jedneho nasho poslali:

"Robert Fico vo svojom príhovore na sneme českých demokratov otvorene hovoril o vnútrostraníckych pomeroch v Smere-SD. Premiér neváhal zájsť až tak ďaleko, že dianie v strane prirovnal k verejnému domu. “Ak prestane fungovať bordel, treba vymeniť dievčatá a nie postele. A ja som toho názoru, že pokiaľ ide o personálne výmeny, netreba sa toho báť,”vyhlásil Fico v prejave pre delegátmi ČSSD."

To bol proste zjazd s velkym(i) K.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kluci nevíte někdo kde bych našel tato výběrová řízení co vypsal LBC kraj ? 

Chtěl bych se na to podívat, ale nikde jsem to nenašel ani nevím kde to hledat. 

Na vývěsce LBC kraje sice jsou výběrová řízení ale tam to není :( 

https://www.kraj-lbc.cz/dalsi-useky-krajskych-silnic-se-dockaji-noveho-povrchu-n834499.htm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 11 hodinami, Dakie napsal:

Jeste je na ne brzy, musi to jeste projit zastupitelstvem, az pak.se to dostane na uredni desku.

mě z toho prvního odstavce ale vyplívá, že by už měly být zadány :/

edit:

Ha už jsem to našel :D 

https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=Libereckykraj

Upraveno uživatelem header009

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No u nas to take neni zadna hitparada, od Vas zapujceny stbak jako premier vlady bez mandatu si dosazuje svoje lidi a komunisty vsude kam jen to jde, za prihlizeni naseho, lidem voleneho prezidenta, ktery mu uz dopredu slibil vsechny pokusy na sestaveni vlady. Skoda, ze si nepamatuje co sam o Buresovi kdysi rekl. 

Pak tu mame jeste pocetne procento volicu “bezmozků” , kteri voli Okamuru.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.