Přejít na obsah

závada esp/abs


yoss

Doporučené příspěvky

Ahoj,  mám octavia 2, 2009, 1.9tdi 77kw bez dpf.

Za jízdy  mi v autě 3x zapípalo a rozsvítily se kontrolky ABS, ESP a bliká ruční brzda, od té doby se to rozsvítilo při každém nastartování a objeví se navíc text závada na brzdách nebo závada esp/abs. auto jinak jezdí beze změn.

v servisu načetli závadu: ESP Teves Mk.1 (základ.programy): počet chyb:1: 3FEO-řídící jednotka-komponenta vadná

po vymazání se závada neobjevila a tak to dál v servisu neřešili. závada se pak znovu začala opakovat po 10ti dnech ježdění.

výpis závad je asi dost výmluvný, asi bych potřeboval poradit komu to svěřit v Praze a okolí nebo prostě co s tím dělat..

mimochodem 2,5 měsíce před tím jsem byl po 9ti letech svolán na nahrání nového software do řídíc jednotky ABS, jinak by mohlo dojít k jejímu požkození..

předem díky za případnou radu.

yoss.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
Ahoj,  mám octavia 2, 2009, 1.9tdi 77kw bez dpf.
Za jízdy  mi v autě 3x zapípalo a rozsvítily se kontrolky ABS, ESP a bliká ruční brzda, od té doby se to rozsvítilo při každém nastartování a objeví se navíc text závada na brzdách nebo závada esp/abs. auto jinak jezdí beze změn.
v servisu načetli závadu: ESP Teves Mk.1 (základ.programy): počet chyb:1: 3FEO-řídící jednotka-komponenta vadná
po vymazání se závada neobjevila a tak to dál v servisu neřešili. závada se pak znovu začala opakovat po 10ti dnech ježdění.
výpis závad je asi dost výmluvný, asi bych potřeboval poradit komu to svěřit v Praze a okolí nebo prostě co s tím dělat..
mimochodem 2,5 měsíce před tím jsem byl po 9ti letech svolán na nahrání nového software do řídíc jednotky ABS, jinak by mohlo dojít k jejímu požkození..
předem díky za případnou radu.
yoss.
Ahoj. Tez jsem mnel to same.. Vymenil jsem abs jednotku a dobre... Ale tet semi stalo ze pocas jizdy se mi vypnul motor rychlosti 20km/h..vyhodilo mi na palubovce asr a neda se ani nastartovat.. Nerozsviti se ani zhaveni.. Motor toci ale nechytne.. Vymenil jsem rele zhaveni a nic.. Potrebuji poradit

Odesláno z mého ATU-L31 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...