Přejít na obsah

Výměna Stream za RCD330


Doporučené příspěvky

Ahoj, chystám se na koupi a montáž čínskýho rádia RCD330 místo původního Streamu do 2004 bez MF volantu.  Máte s tím někdo zkušenost? Dělaj se dvě verze  -  Noname a Desay, asi bych šel do té Noname která je dražší a podporuje carplay i když to nevyužiju,  Přijde mi že není žádný origo rádio který by podporovalo bluetooth handsfree bez nějakejch složitostí  přídavných jednotek za tisíce atd.  Je mi jasný že musím vyměnit Gateway aby mi to nežralo baterku -  mám tam teď verzi E. Můžu použít i tu nejnovější gateway pro facelifty ( 7N0907530AK)  a nemáte náhodou nějakou na prodej?  Gateway se chystám nakodovat sám, mám čínskej kabel  s VCDS kterej zatím funguje bez problémů,  pokud by to nešlo tak zajdu za odborníkem. Ne že bych chtěl šetřit ale chci si to udělat sám protože mě to baví. Je potřeba nakodovat něco jinýho krom toho že podle zaškrtnutých výbav ze stare gateway a ty samý zaškrtám při kodovaní nové? :D Případně jinej zádrhel na kterej bych mohl narazit? 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Dej rádio a uvidíš jak se to bude chovat. Teď bych kecal jakou mám gateway ale kdybych nemusel opravovat zapojení konektoru po neorigu rádiu tak to bylo plug and play. MR 07... Rádio funguje jako takové skvěle, hands free bomba.Lepší jak parrot, za ty prachy asi i lepší jak origo v autě, jediná nevýhoda je že píše frekvence stanic místo názvů a neumí se samo přeladit, tak na delší cesty nanic.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...