Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

5 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

mám dotaz ohledně nefunkční klimatizace na Octavii 2, r.v.: 2008 , 2.0. TDI ( 103 kW ).

Něco mi klepalo na boku motoru, takový jakoby kovový zvuk - jako když nějaký plech někde něčemu překáží - chtěl jsem se na to podívat až dojedu na místo, ale po hodině to přestalo a byl klid. Ale v tu dobu kdy to přestalo tak přestala chladit klimatizace. Když jsem po dvou dnech od této události měnil olej v motoru, tak při sundávání spodního krytu motoru na mě vypadly kousky které jsou níže uvedené na fotce. Zjistil jsem že to byl právě ten zvuk co mě obtěžoval a že patří ke kompresoru klimatizace. Další fotka ukazuje kde přesně patří - nějaký mezikus ( označeno zeleně na fotce) - můj dotaz zní. dá se to nějak opravit nebo se musí vyměnit komplet kompresor? :(

Dík moc za vaše rady.

místo na kompresoru kde díl chybí.jpg

vadný díl.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem objevil o jaký díl se jedná - PŘÍTLAČNÁ DESKA SPOJKY KOMPRESORU SANDEN PXE16 ... nevíte někdo jak je to s výměnou? Časová náročnost, cena atd..?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

kompresor jako takový se točí? tento díl totiž slouží jako pojistka proti spálení řemenu, když se kompresor zadře

Upraveno uživatelem Rolbař

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 28. 4. 2018 at 20:39, Rolbař napsal:

kompresor jako takový se točí? tento díl totiž slouží jako pojistka proti spálení řemenu, když se kompresor zadře

Jak to poznám...nebo kde to otestuji? Jsem na tyhle věci amatér, tak se omlouvám za otázku.

Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.