Přejít na obsah

Vibraci při přidání plynu 1.9TDI


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 chtěl bych s zeptat jestli náhodou někdo nevíte s čím by mohl být spojen problém s vibracemi od motoru.

Před pár dny když jsem jel z práce tak cca po 10km jsem potřeboval předjet rychleji jedno auto a při sešlápnutí pedálu začal motor značně cukat. Otáčky byly cca 2200... Jakmile jsem plyn ubral tak už se motor choval ok a při dalším sešlápnutí pedálu už zase motor krásně táhl bez jakéhokoliv škubání. pak bylo cca 2 dny auto v klidu a dnes jsem opět vyjel vlažným tempem a cca po 30km jsem chtěl trochu auto prohnat a začalo zase cukat (jako kdyby byla vadná svíčka u benz. motoru) a cukání pokračovalo i když jsem sundal nohu z plynu a i když jsem zastavil tak na volnoběh se auto třáslo. Vypnul jsem motor, počkal minutku, nastartoval a zase auto jezdilo perfektně. Nevíte kde by mohl být problém?

 

Napadá mě palivový filtr /už mám trochu zpoždění s výměnou) nebo ERG ventil nebo vstřik?

Ještě jeden poznatek, cca pár měsícu když někde stojím na volnoběh, tak se jednou za čas mírně otřese, ale jinak v záběru nebyl zatím žádný problém.

 

Děkuji za rady.

 

Ještě dodám:spojka nová, dvouhmota taky.

Občas když je motor teplý auto húře startuje...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...