Přejít na obsah

Dalkove ovladani Octavia I - orginal


Hartmut

Doporučené příspěvky

Prosim o radu:

Moje pritelkyne zdedila starou Oktavku (*99, SLX) a k ni dva orginalni nevystrelovaci klice (viz foto).

Kdyz auto prijelo, mrknul jsem na ne a bohuzel si touto casti historky nejsem uplne jisty, ale mam za to, ze jsem dalkove ovladani zkusil a fungovalo. Pamatuju si, ze auto pri zamykani delalo rachot na celou ulici. Takze bud to tak bylo nebo jsem se nesoustredil a rachot delal nekdo jiny...

Dalsi den jsem rano k auto prisel a zjistil, ze dalkove ovladni na tom klci, ktery jsem mel s sebou nefunguje. Mel jsem za to, ze je to baterkou, jelikoz je to obskurni model, chvili trvalo, nez jsem novou sehnal, vymenil a nic. (mala poznamka: klic nesviti, chybi posledni cast LEDky) Tak jsem si rikal: ok, musim zkusit ten druhy klic. Kdyz jsem se s k nemu dostal, zjistil jsem ze taktez nefunguje.

Sedl jsem k pocitaci, pocal googlit a zkusil vsechny mozne, co bylo v mych silach (bohuzel je v tom klici na obrazku zase stara baterka, vymenit az dnes vecer, komplikovane na vysvetleni), ale nic nempomohlo, zasunoval jsem klic do zapalovani zmacknuty, mackal, pootocil mackal., mackal druhy klic, atd. zamykal zvenku se zapnutym zapalovanim...

Proto tedy prosim o radu, co delat...

diky!!!

 

 

Klic.jpg

Odkaz ke komentáři

Mám takový pocit, že klíč na obrázku není s dálkáčem ale jen se svítilničkou. Klasický dálkáč má alespoň dvě tlačítka (odemknout/zamknout) ty lepší mají tři (pro otevření kufru). Tenhle klíč mám na Fabce a ten střed je jak píšu pouze k rožnutí světýlka co je v klíči (což snad není ani ledka) aby jsi si večer mohl posvítit a najít zámek kam klíč narveš :D. Takže dle mého se o dálkáč nejedná a tím pádem ho to auto ani nemá a budeš muset odemykat a zamykat čistě manuálně s klíčem v zámku.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Napis oznaceni komfortky a bude to hned jasne ci ti podporuje dialkove alebo nie. Ked nepodporuje mozes komfortku vymenit z druheho auta popripadne dopojit ked bide treba druhy konektor. Ja som tak dorabal na mojej octavii dialkove som menil komfortku 799Q za 799AH kupil 15 pinovy konektor zapojil antenu smerovky a napajanie dialkoveho, cez diagnostiku som sparoval vystrelovaci kluc kupeny z aliexpress za 10 € pouzil immo čip zo stareho kluca dal vybrusit planzetu a hotovo? celkova investicia 30€ ? a mam original dialkove

1266599087-1223523410.jpg

Odkaz ke komentáři

Nic ve zlym, ale ted jsi me pobavil :lol::lol::lol: 

Palubka zadnou kontrolku dalkoveho ovladani neobsahuje! To co myslis (kontrolka s klicem) je kontrolka imobilizeru, ktera pri otoce klicku sviti, ale spolu s dalsima kontrolkama musi zhasnout. Pokud zustane blikat, znaci to zavadu na imobilizeru...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...