Přejít na obsah

Stavitelný podvozek


Honza 87

Doporučené příspěvky

Zdravím,mohl by jste mi někdo prosím poradit? Dal jsem na auto stavitelný podvozek a nejde mi levé přední kolo nastavit.Všechny tlumiče jsou na stejno nastavené a vlevo je prostě pořád o 2cm niž.Na tlumiči to zvedám tou matkou co tam na to je ale auto je pořád stejně.Setkal jste se s tím někdo?Nevíte čím to může být?Děkuji za rady 

Odkaz ke komentáři

JOM měl i kámoš, vydržel asi 15tkm a urvalo se oko na stabilizační tyčku, ale dalo se na něm celkem slušně jezdit.. zkontroluj jestli ti sedí pružina v horním uložení a pak už mě nepadá jen že by byl špatně usazený spodek jeslti máš 55mm těhlice a ta přechodka není nasazená dostatečně

Odkaz ke komentáři
V 3. 5. 2018 at 21:44, košin napsal:

JOM měl i kámoš, vydržel asi 15tkm a urvalo se oko na stabilizační tyčku, ale dalo se na něm celkem slušně jezdit.. zkontroluj jestli ti sedí pružina v horním uložení a pak už mě nepadá jen že by byl špatně usazený spodek jeslti máš 55mm těhlice a ta přechodka není nasazená dostatečně

Tak už je to jak má být.Sedělo to protože na pravém kole nebyl dotažený tlumič a povyskočil trochu ven.Tak tlačil na druhou stranu.Každopádně díky za radu,pomohla.Díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...