Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

35 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Cau cau, napadlo me zalozit tema, kde se budou vkladat fotky nebo odkazy na videa s perlickami ze servisu. Toto tema jsem tu nikde nevidel. Treba tu nekdo pracuje v servisu a obcas mu tam prijede nejaka zavada, kterou si musi vyfotit. Jednu tu zrovna pridam z dvojmontazky. Byla to takova pecka, ze to i blatnik uvalo

IMG_20180509_102441.jpg

IMG_20180509_102451.jpg

IMG_20180509_102432.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pani mi volala ze prej pichla, radeji jsem si to v servisu overil.. :-Dccf2dd767544bad39da8d5120b89d674.jpg217f31089e17d55ec57d02c8666fe6cc.jpg

Tyden po oprave v autorizovanem servisu nejmenovane znacky ceske kvality.:-D co bojuje proti předražené tradici.
Tmelu se tam asi neboji, bohuzel po oprave uz foto nemam, leda az zas pri prezouvani... 905ffa77a811dd0d62dc2a5e895111c9.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám akorát čerstvou historku. Přivezla jsem si auto z dílny, druhý den otevřu kapotu, že si doplním kapalinu do ostřikovačů. A hle - kurvítka! Šroub s imbusovou hlavou, nějaká záslepka čehosi a vpředu lamela z chladiče. Tak hned volám, co to je a jestli se mám bát. Dozvěděla jsem se, že ta lamela asi uhnila, že na funkci to nebude mít vliv, ten šroub že je z expanzky od serva, že si to mám zašroubovat a ta záslepka byla identifikována podle fotky jako krytka nějakého kontrolního otvoru na převodovce či co a že to můžu buď vyhodit nebo přivézt s sebou příště :-D. Takže snad budu jezdit bez úhony dál. Nabízí se otázka, kolik kurvíte se postrácelo během cesty, než mě napadlo se podívat do motoru :-D.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo historku mam taky cerstvou. Dal jsem auto od pritelkyne do servisu na prezuti a vymenit olej a filtry (ford focus II). Prijedu si pro nej po par dnech a jedu do garaze asi 2 km, abych tam dal zimni pneu. Prijedu ke garazi a vzpomenu si, ze nema vodu do ostrikovacu, tak ze doplnim. Zvednu kapotu a ted vidim takove kapky cervene po motoru. Sahnu na odhlucneni na kapote, mokre. Podivam se na expanzku, prazdna. Rikam si ajaj.. Koukam koukam, a vsiml sem si hadicky vyskocene asi u termostatu. Tak to tam zacvaknu a volam do servisu. Ti prijeli rekli ze na tu hadicku pri vymenach nesahali, takze nevi o nicem, ale doleli sme to vodou cosi si vzala pumpa. Tak jsem s vodou na min dojel zpatky do toho servisu, a tam mi dolili uz fridex. Jako kdyby me nenapadly ty ostrikovace, tak bych byl v rejzi. Mel jsem i fotku te rozpojene hadicky, ale uz sem ji smaznul.

Upraveno uživatelem Laky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já vám dám když tak vědět :-D, co tam přebývalo nebo chybělo. Krom pohasínajících xenonů tam žádný problém být neměl, takže snad to ty světla bude mít :-D.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano ano, blatnik a dvere do rozprachu, naraznik zustaval. Jde o to ze se netrefili barvou, ale jako vubec, neze jinej odstin. Auto bylo tmave sedy a lakovani bylo modre v realu samozrejme jeste horsi nez na foto...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.