Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

romariooo

Co me dnes potesilo...

4 107 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Tak to zkusim tady rozjet...

Uspechy z dnesniho dne...proste vse co Vas dnes potesilo.

Zacnu :) Potesilo me ze behem kratke doby mam dostat ve firme novou trojkovou Fabii. Uz se na ten fet z noveho auta strasne tesim!

Co potesilo Vas?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Waw!!! A me potesilo ze si jedu ve zlutem buse poprve v zivote pro svou kraksnu do Prahy kde na me na Cernaku bude cekat velky bratr Palo! Kluk jeden krasny!!!

Desos: dekuju!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mňa potešilo to, že ľudia sa vedia radovať aj z jednoduchých vecí v živote a nerobia zo života len tragédiu, nervák a pestovanie vlastného ega.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest Atila

Mně na dnešku těší,že už končí.Mám kocovinu jak prase.Po 10 letech na diskotéce a hned Duplex do půl třetí :wallbash:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě potěšilo, že se mi to po 30 metrech klouzání ve 30kmh chytlo a nešlo to do svodidel :-)

Upraveno uživatelem ketys

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě potěšilo že i před drobné konflikty je tady tým lidi kteři jsou v pohodě.Viz dnes když mě strašně moc pomohl člen Palo který si mě vyzvednul na kraji Prahy a odvezl na druhý konec.Sice jsem se v tom autě malinko bál protože jel asi dvakrát vic než je povoleno...no jel...spiš letěl po spojce :lol: a když jsem se ho ptal jestli se neboji tak mi odpověděl že má neviditelny auto :smich:

Ne,fakt děkuju.Myslím si že málo foru se muže pochlubit takovou kvalitou jako tento.Díky Vám!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Me pred hodinou potesilo, ze si triletou dceru po 2 dnech bliti zatim nenechali v nemocnici, uvidime zitra...

Upraveno uživatelem krysarr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.