Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

romariooo

Co me dnes potesilo...

4 211 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Letos jsem Mohelnice nestíhal -  v týdnu dojedou omítkáři, tak se dohání poslední resty :) Snad příští rok bude trochu čas. V neděli, po tom dešti, to mohla být sakra dobrá podívaná...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ptěšilo mě, že mám další nálepku na čelním skle. V tuto chvíli mi tam hrají tyto barvy: Bílá, Zelená, Oranžová, Modrá a Červená. Škoda, že v SK a HU zrušili dálniční známky, bych za chvilku vypadal jak ty indičtí řidiči nákladáků...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Potěšilo mně, že se můj kamarád stal "Councillor of The Royal Borough of Kensington and Chelsea". Jsem netušil, že se na stará kolena zblázní a dá se na politiku :biggrin:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes mě potěšilo absolvování TK a ME na 15 let starém Berlingu manželky bez ztráty kytičky. Pochválili mi výborný stav a emise jako u nového vozu (benzín), téměř neměřitelné LPG. Takže zas na dva roky klid. A pak že jsou Francouzi takové ... . Co říct. doufám, že ještě projde TK i za dva roky, pak už si bude dělat řidičák dcera, tak se bude mít na čem vyučit a koupíme něco nového. Prostě toto auto s námi neplánovaně zestárlo a měnit, tedy v podstatě darovat ho nemá smysl. Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mam stejnou radost jako Garrett. Nevim kdy u nas naposledy prselo, ale jelikoz bydlim kousek od Garretta, tak to bude stejne datum. Sice neprselo dlouho, ale aspon neco... Snad ale jeste zaprsi, protoze ta hlina je doslova jako beton. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U nas je tma (pod mrakem), ale neprsi. Jinak mas pravdu, v okoli prsi casteji a u nas a asi teda i u tebe nic...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U nás v Příboře doslova nestíhaly kanály. Respektive ze shora to vzalo všechen bordel a postupně ucpával díry v kanálech. Teď už ale jen poprchává. Je ale fajn, že sprchlo :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Uz zase prsi, takovej zahradnickej, coz je super. U nas kanaly nastesti nemely problemy, jinak jde uplne citit, jak se ten vzduch procistil, SUPER...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem ve Vyškově a prší. 

Je to ale na houby, dcera za 5 min bude cvičit na Sokolském sletě, samozřejmě venku a na skváře - za každého počasí.  Když má být hezky tak není...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak sem si pořídil fichtla na hračky po okolí a dojíždění do práce :) už chápu proč se skútrům tohoto typu říká král města..5e5e70568588cf67ec780636f14e5bf4.jpg71a325ea124378e9e959ffc7b1d4e31a.jpge973d8852ed9fb0c697160977e11f9bf.jpg

Odesláno z mého ONEPLUS A5000 pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

však právě, mám to 10 km do práce, a minimálně ušetřím octu trošku.. už se těším až to vezmu do velkýho města.. tady nemáme jedinej semafor, tak nemám kde kralovat :biggrin:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Potěšil mě humor lidí v HK, kteří jsou už dost nazlobení na stav náměstí, kde je to samá velká díra ......   stala se z toho krásná akce, chodí se na procházku zalévat kytičky :biggrin:

IMG_20180608_0948347.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale jo, vcelku se to organizačně povedlo. Škoda jen, že Tatra je na tom opět hodně špatně. Jako zasvěcený to vím a je jen dobře, že se to neodrazilo na této akci.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když teď začínají vytahovat hledači senzací problém s traktory Tatra, tak jí to moc na popularitě neprospívá. Škoda, docela jsem jí i fandil....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.