Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

romariooo

Co me dnes potesilo...

4 215 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Já myslím, že by se do e-shopu měli rychle naskladnit bodíčka :biggrin: A to hodně rychle - u nás už se začíná stresovat, co všechno nemáme.

Jinak se přidáme do řad gratulantů Jirko :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 3. 9. 2018 at 19:02, jirka3 napsal:

Nikdy jsem se nechlubil, ale tohle se mi povedlo😉

Gratuluji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 2 minutami, Petr81 napsal:

Tak to má být :). Koníci musí dostat nakrmeno

Přesně, žere to normálně, klasická přímá úměra, 12 koní taky sežere víc než 4 koně :lol:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mladej měsíce prudil s novým křeslem, tak jsem nakonec dneska pořídil. Vybíral jsem dlouho, sedal do kdečeho, ale tohle pohodlím jednoznačně zvítězilo. A že ty rozdíly v pohodlí jsou propastné. V tomto se moc pohodlně i spí :beer:  Nedovedu si snad ani představit, kupovat křeslo přes e-shop. Z barevného provedení tedy ani já, ani manželka nejsme odvázaní, ale pohodlí rozhodlo. Jiné barvy neměli. Ještě potřebuju sehnat pogumované kolečka, obávám se, aby mi tyhle tvrdé nedokurvily podlahu, která je plovoučka z masivu(dub). Když už jsme byli při tom, tak dcera si taky vyškemrala dizajnové křeslo v bílé barvě a stará taky nějakej blbinec, takovou sedací truhlu.20180909_151333.jpg.4bf387c3502e5898fdc75187c09e8721.jpg

20180909_153007.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jinak se ještě furt uklízí po malování, respektive teď už se spíš vyhazuje kde co. No a najednou místa přibývá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pohodlnost dobrý, ale bude se Vám v tom v létě potit prdel? :biggrin: Já za sebe vím, že na celodenní sezení je kůže i koženka naprosto pasé. Chce to materiál, který bude dobře sát pot + aby to v zimě po ránu moc nestudilo - při správné teplotě v kanceláři chodím po firmě v kraťasech i přes zimu :elk:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No když my jsme vybírali židli, tak to bylo peklo. Fakt jsme jich vyzkoušeli spousta. No, nakonec nejlepší byla ta, co bychom si ji podle designu vůbec nevybrali :), ale vyzkoušela jsem ji a bylo jasno. Taky si nedovedu představit vybírat na internetu podle obrázku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
4 hours ago, Ofeig said:

Pohodlnost dobrý, ale bude se Vám v tom v létě potit prdel? :biggrin: Já za sebe vím, že na celodenní sezení je kůže i koženka naprosto pasé. Chce to materiál, který bude dobře sát pot + aby to v zimě po ránu moc nestudilo - při správné teplotě v kanceláři chodím po firmě v kraťasech i přes zimu :elk:

Uplne prvni vec, co me napadla, kdyz sem to videl. Vsechny tydle kuze a kozenky apod jsou na takove zidli pase. To same gauc, tam bych to taky nechtel.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No a s tím problém nemám. Mám léta letoucí kožené křeslo a bez problémů. Už je teda v jednom místě kůže prodřená a kousek se odchlipuje, takže abych koukal po něčem novém. A to v tom křesle sedím pracovní dny furt, pokud nejsem vyjetej někde pryč. Je pohodlné. V tom novém jsem už taky něco naseděl a OK i v trenclích.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V pohodě Tome :) Já to beru za sebe, že jsem si ve 14ti koupil za peníze z brigády koženkový křeslo (něco typu tohle: https://jysk.cz/pracovna/kancelarske-zidle/gold/kancelarska-zidle-trige-tjele-cerna) připadal jsem si jako král. Ale už na VŠ jsme v bývalé práci měli židle se síťovinou a změnil jsem názor :beer:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.