Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

romariooo

Co me dnes potesilo...

4 215 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ještě doporučuji přikoupit CPL filtr, který redukuje odrazy a celkově vylepší obraz videa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 10 hodinami, Ratlik napsal:

Ano přečtu RZ za jakýchkoliv větrných podmínek.

Díkes 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja jsem toto Viofo taky koupil a do 10 dnů letěla zpět do eshopu. Za tu cenu OK, stojí pár babek (kor na ebay). Ale i tak to nebylo ono. Nkonec jsem se po dalším testování rozhodl pro A7s.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vidíš, já přešel z A7S na Viofo. Za mě TrueCam nikdy více. Podpora na bodě mrazu, zamrzání sofwaru a veliké rozměry.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 11 hodinami, Ratlik napsal:

Vidíš, já přešel z A7S na Viofo. Za mě TrueCam nikdy více. Podpora na bodě mrazu, zamrzání sofwaru a veliké rozměry.

Tak Viofo a podpora.. nevím. Velké rozměry mi nevadí, mam to schované u té krabice s kamerou na skle a ta zabírá sama o sobě velkou plochu (S3 a O3).

Každopádně tak to ma být, každému, co hrdlo ráčí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem šťastný, že je veletrh v Brně za námi a už jsem konečně doma. Jsem rád, že půlroční příprava se zúročila, spokojení byli jak zákazníci, tak majitel a generální ředitel. Byl to můj první veletrh v roli pořadatele a velitele akce (byť jsem já ne všechno fyzicky vykonával) Dokonce mi i moji podřízení nezávisle na sobě řekli, že takto dobře připravený veletrh nepamatují, a že někteří se účastnili i více než 10x.  A i přesto se velmi hluboce rozmýšlím, že taky asi poslední, protože mi tak nějak pro bussines už nemá co nabídnout ... . Myslím si, že se ty 1,5 míče bez DPH dají utratit smysluplněji.  

A druhým potěšením je, že jak jsem v plivárně v srpnu řešil nabourání kamarádova veterána a ze začátku to vypadalo dost blbě s plněním a průtahy, tak se AVUS pochlapil a včera mi přišlo uzavření pojistné události, po nějakém vyjednávání se podařilo získat adekvátní částku, při které kamarád nebude škodný, bude možno dobře opravit a nebude doplácet.

Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, jirka3 said:

Potesila me obrovska radost manzelky, kdyz jsme dneska poridili jeji vysneny auto;-).

A co jste koupili?

26 minutes ago, Petr81 said:

Že je objednaná nová hračka :-)

Gratuluju! Ted uz si jen pockat ;-)

Ja si dnes hral s konfiguratorem a uz mam celkem jasno :-) Zbytek doladim podle finalni ceny a asi i dostupnosti..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

GLK 250 bluetec. Tak snad se tam nejak naskladame. Rok 7/2013. Najeto 113 tis. Jezdilo to dalnice CH-D. 1 majitel, servis jen MB. 2 mesice po velkym servisu. Po STK. 2 sady Alu kol. Celkem pekna vybava- jako bonus Webasto. 

No ale hlavne to auto vypada, jako by prave sjelo z linky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
11 minutes ago, jirka3 said:

GLK 250 bluetec. Tak snad se tam nejak naskladame. Rok 7/2013. Najeto 113 tis. Jezdilo to dalnice CH-D. 1 majitel, servis jen MB. 2 mesice po velkym servisu. Po STK. 2 sady Alu kol. Celkem pekna vybava- jako bonus Webasto. 

Moc pekne, gratuluju! Tak mu pak udelej separatni vlakno ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 34 minutami, jirka3 napsal:

Gratuluji, moc pěkná kára.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne se to auto taky celkem libi. Krasne se do nej nastupuje a vystupuje. Trochu se bojim, jak tam naskladame kocar, ale snad si s tim nejak poradime. Manzelka o tomhle aute sni snad 6 let a porad se ji neskutecne libi. Tak uvidime, jak bude slouzit. Ale co jsem tak studoval recenze, tak by to mel byt drzak

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.