Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

romariooo

Co me dnes potesilo...

4 211 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Mel. Ale podarilo se vyresit o ctvrt roku driv a nebudu tu ctvrt roku predstirat praci pro praci. Clovek pak hrozne stagnuje. Uz se tesim na novou staci - bude to vyzva. Uz jen musim doladit papirovani. Doufam, ze se to podari s minimalni prodlevou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

:-) mas pravdu ze to byl prvotni plan. Nicmene uz mam predbezne vybrano v evrope. Neco co tu neni :-D

A nerikam, ze se sem jeste nekdy nevratim. Zajem z lokalni strany tu je...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes je to velmi prijemne rano panove a damy. Vyborne zpravy na mailu! Dobra vec se podarila a mam finalne potvrzeno, ze se v druhe pulce listopadu hlasim v Luxembursku :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diky. A to dojizdenim uz jsem zjistoval. Bohuzel to dela vetsina Lucemburska a pokud nejezdis brzo rano a pozde vecer, tak 30km jedes dve hodiny...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Všichni jste už asi zaznamenal, že policie opět nakoupila nové dalekohledy na hříšníky na cestách.  No tak taky máte pro zajimavost jednu včerejší fotku jaky mame zoom  ☺ 

20181019_211145.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vcera skvela akce behani (i moznost cyklistiky) na Yas Marina okruhu. Dal sem si dve kola a priste si asi pujcim kolo, at zkusim i to.

6C7C2178-9152-4371-BD06-152118182471.jpeg

82B4B206-8464-4B18-808A-6AAD0CF37396.jpeg

8C59ABE0-2E3F-4400-91F2-6131AA9F6955.jpeg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Potesilo me, ze mame na dome konecne vymeneny okna za plastovy a taky me potesilo, ze z puvodnich 2 dnu montaze, to chlapi stihli za 1 den. Menilo se 20 oken, 2 balkonovy dvere a 2 vchodovy dvere, vse vcetne demontaze a montaze. Hledel jsem jak puk, jak jim to slo... 👍👍😉

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sice jsem si chtěl zachovat odstup, ale s tímhle se nejde nepochlubit - oktávka včera poprvé vezla domů nového pasažera na V.I.P. sedadle :cool:

IMG_20181022_104219.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 2 hodinami, jar_da napsal:

Vyndat křídla oken, preriznout rámy a ven s nimi. Taky jsem koukal jak jdou rychle ven ... :biggrin:

Ano, nez jsem se vzpamatoval, tak meli pulku oken venku... 😁😁😁

před 2 hodinami, Ofeig napsal:

Sice jsem si chtěl zachovat odstup, ale s tímhle se nejde nepochlubit - oktávka včera poprvé vezla domů nového pasažera na V.I.P. sedadle :cool:

Taky gratuluji k novemu "pasazeru" 😉👍

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Gratuluju :) A preju hodne spanku! My vajicko pred mesicem vyhodili, deti uz je dost. Na treti uz nemam nervy a draha polovicka vek :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.