Přejít na obsah

nespina spojka kompresora po vymene loziska


ZoliSVK

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam taky zaujimavy problem. Po vymene loziska v remenici kompresora klimy mi prestalo spinat spojku klimy. Skusali sme napojit el. magnet aj na primo na konektore no ani tak to nezoplo. Skusali sme merat odpor cievky no nic sa nenameralo. Mozno nie najspolahliveksim ampermetrom sme merali prudy no takmer nic. Na privode mame 12 V vzdy Aj ked je klima vypnuta Tlak v klime 5,9 Je mozne ze sa pri vymene loziska nieco zle zlozilo? diagnostika nic nepise. pred vymenou loziska bola klima na 100% funkcna 

Odkaz ke komentáři

Zkus promerit (propipat) civku vuci kostre, pokud ti multimetr zapipa nebo nameris nejaky odpor, tak je civka KO. Nic jinyho me nenapada, kdyz kompresor nesepne ani kdyz ho pripojis na tvrdo na 12V...?

Jestli koupit spojku cinskou nebo ne, tak to nevim, ale ta cinska by snad taky mela fungovat...

Odkaz ke komentáři

Kdo tu dělá z kluků servis přes klimatizace. Sem z toho magor OI 81kw manualni klima ve většim vedru trvalo trochu déle nez to cely interier ochladila tak rikam zajedu vycistit a doplnit tak frajel mi go napíchl zacal tlakovat atd. Po celkovym testu a veci okolo byla clima hotova frajer mi dal listecek a rika ze byla uplne prazdna ale pritom mi chladila jak je to mozne nechapu to. Tak se chci zeptat kdo tu dela klimatizace ze by mi to skouknul co a jak20180607_180109.jpg.3ed6b005233a663ff10c02271a89e27f.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...