Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

senior69

Táhlo pojistky zámku dveří

8 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Mám tento problém. Při výměně mechanismu stahovače okna na dveřích řidiče mi vypadnulo táhlo pojistky.

Po namontování stahovače jsem táhlo zkoušel dát do otvoru - na obrázku červeně, ale nedá se  to .

Nevím jestli je to správný otvor a tak prosím o radu. Je to banalita ale už se s tím drbu dost dlouho. Děkuji.

image.png.d53ab0731c4c350e396e1ca785196e45.pngimage.png.2634b0d6f4f0f9dedd2b8242c0589b96.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tam se to tahlo nasazuje. Vymontuj zamek a nasadis to tahlo bez problemu. Pri nasazenem zamku to pujde obtizne, ale pujde taky,bude to takovy jezek v kleci :biggrin:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejlepsi je vytahnout zamek ze dveri, to pak jde samo, pri namontovanem zamku je to jak uz jsem napsal, jezek v kleci. Nevim z hlavy, jak presne to tahlo nasadit, ale to urcite poznas sam... :cool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže dnes jsem to zase zkoušel . Zámek jsem nedemontoval. Strčím táhlo do otvoru, ale

nedrží tam a při malém pohybu vypadne. Na co je tam asi ten plastový háček? Nemá tam přidržovat

táhlo v otvoru ? Ješte pozkouším a když ne tak nahodím tapacírung bez táhla. Nakonec - přece

táhlo se vlastně nepoužíva a nebude chybět. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, ten plastovy hacek to tahlo drzi. Pokud tahlo lehce nasadis a dedrzi, tak je mozne, ze jsi ten hacek ulomil, protoze by mel nasazeni a vlastne i sundani tahla branit!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Děkuju za dobré rady. Skutečne byl napúl ulomený ten plastový háček a proto táhlo

v tom otvoru nedrželo. Shánět nový zámek nebo řešit zajištení táhla nějakou závlačkou

nebudu. Absence táhla by neměla být pro provoz auta problémem. Takže ješte jednou dík.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.