Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

5 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Chtěl bych vědět vaše názory. Nikde se nemůžu dopátrat v jakých intervalech by se měl na octavii 3 1,6 tdi cr ,77KW motor CLHA regenerovat dpf filtr tedy během jízdy . Auto má najeto 93000km a regenerace probíhá po 200-250km na trase Bruntál-Ostrava + město,takže žádná dálnice. Nic nesvítí žádné , závady auto jede normálně. Je ten interval normální? Před tímto vozem jsem měl octavii 2 1,6 tdi cr s motorem CAYC a tam regenerace probíhala po 800km na stejné trase. Zajímalo by mně v jakých intervalech probíhá vám jak na 2.0 tdi cr tak na 1,6 tdi cr. Nebo mám očekávat že něco de do kytek. Děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

novější generace 1.6 TDi nepostižený dieselgate kauzou regenerují běžně mezi 200 a 450K km, stejně jako původní 1.6 TDI po SW úpravě na NOx částice, jejich chod je totiž díky úpravě SW velmi podobný a chovají se po úpravě SW stejně, až na to že novější verze už počítá se větší rekuperací a motoru to tolik nevadí jako v případě starší verze, kde se kvůli tomu velmi rychle zanáší EGR...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím. Mám taktiež CLHA a regenerácia mi prebieha každých 200-300 km. Mám nabehaných 98 tis km. Deje sa to tak od novoti. V servise škoda mi povedali, že je to úplne normálne takže neriešim.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.