Přejít na obsah

Interval regenerací DPF


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Chtěl bych vědět vaše názory. Nikde se nemůžu dopátrat v jakých intervalech by se měl na octavii 3 1,6 tdi cr ,77KW motor CLHA regenerovat dpf filtr tedy během jízdy . Auto má najeto 93000km a regenerace probíhá po 200-250km na trase Bruntál-Ostrava + město,takže žádná dálnice. Nic nesvítí žádné , závady auto jede normálně. Je ten interval normální? Před tímto vozem jsem měl octavii 2 1,6 tdi cr s motorem CAYC a tam regenerace probíhala po 800km na stejné trase. Zajímalo by mně v jakých intervalech probíhá vám jak na 2.0 tdi cr tak na 1,6 tdi cr. Nebo mám očekávat že něco de do kytek. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

novější generace 1.6 TDi nepostižený dieselgate kauzou regenerují běžně mezi 200 a 450K km, stejně jako původní 1.6 TDI po SW úpravě na NOx částice, jejich chod je totiž díky úpravě SW velmi podobný a chovají se po úpravě SW stejně, až na to že novější verze už počítá se větší rekuperací a motoru to tolik nevadí jako v případě starší verze, kde se kvůli tomu velmi rychle zanáší EGR...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Fido: presne tak, je to regeneracia, a pokial zastavis tak motor ma na volnobehu 1000 ot/min a budes pocut aj motor ze znie trochu inak, nechcem hovorit ze standartne ale zvacsa je ten interval regeneracie  250 - 400 km, no pokial jazdim vacsinou dialnice, tak mam interval 500-600km medzi regeneraciami

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...