Přejít na obsah

Při zahřátem motoru cuká


Doporučené příspěvky

Zdravím, prosím o radu, auto při zahřátm motoru začne cukat, nejede vypne motor. Při opětovnm startování za tepla točí a nastartuje až po několika pokusech. Při studeném motoru jede normálně a startuje normálně. Diagnostika nic. Vyměněny svíčky, snímač otáček, ale závada trvá....nemá s tím někdo zkušenosti. Opakuji, dělá to jen při zahřátém motoru po asi 15 minutách jízdy.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

zdravím pánové prosím o radu, motor po zahřátí na provozní teplotu chcípne a nejde nastartovat až když motor uplně schladne je vše jak ma být. teplotní čidlo sem vyměnit čidlo tlaku oleje taky, odvětravak hlavy je taky nový, mám tam jen odpojené čídlo tlaku oleje servo řízení ,místo něj průchozo šroub na servo aby netekl olej......

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Zdravím , prosím o radu octavia 1 ,1.6 74 kw . Při jízdě auto z ničeho nic začne cukat a jako by se bud dusilo nebo tam nešel benzín . Po prošlápnutí plynu auto zase jede ale stím že se to opakuje . Vyměnil jsem škrtící klapku a čidlo teploty chladící kapaliny ale problém přetrvává navíc mi lítaji v klidu otačky . Už nevím kam sáhnout na diagnostice nic kloudného nenašly . Prosím , neporadily by jste kam šáhnout . Moc děkuji 

Odkaz ke komentáři
před 12 hodinami, pavel71 napsal:

No , klobouk dolu za trpělivost . Netuším kde ta závada je už si nevím rady projdu veškeré možnosti které jsi tady prošel a uvidíme . Snad se na to přijde , je zvláštní že ani diagnostika na nic kloudného nepřijde . Každo pádně děkuji za ochotu pomoci s pozdravem J.

Odkaz ke komentáři
V 26. 4. 2023 at 13:51, pavel71 napsal:

Nic nezničiš ja to tu mam v jedny okte odpojeny uz 2 rok 

A pokud budeš davat nový ber jen kvalitni stalo se mi že sem dal novej a vydržel měsíc a odešel 

Ahoj , tak jsem čidlo odpojil , při první jízdě cca do 10 km mi to zacuká ale pak se to uklidní a auto se zdá klidnější . Každopadně jsem koupil čidlo ještě chvilku počkám a budu jezdit bez zapojeného čidla a poté udělám srovnání . S nad to bude to pravé , každo pádně nebít tebe asi bych si něvědel rady . Moc děkuji a ozvu se až zapojím a odzkouším nové čidlo zatím a ahoj .

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Ahoj, prosím mám velikou prosbu je to sice jiné téma tak doufám že mě za to nesprdnete ale musím e zeptat . Odešel mi tachometr komplet , pokud bych do auta namontoval jiný kus  musím s autem na diagnostiku kvuly imobilyzeru nebo nemusím ? Jemi jasné že kvůly přetočení ujetych km z jednoho tachometru na druhy tam musím . Jde my pouze o ten imobilizér pokud je nějak spojen s tachometrem nebo ne . Děkuji za odpověd 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj kolegové , prosím potřebuji poradit na předních dveřích u octavky mi nejdou odevřít dveře z venku . Centrál je ok ze vnitř auta dveře otevřu normálně kličkou ale z venku klika nefunguje . Prosím nemáte zkušenost stímto problémem . Moc dekuji za radu ahojjjjj

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...