Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

vladko

Válivý hluk z prednej nápravy pri rozbiehaní s vytočeným volantom

3 příspěvky k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím páni,

poprosím Vás o radu. Mám 2.0TDi 81kW a problém je ten, že vždy, keď sa rozbieham z miesta s vytočeným volantom, tak z prednej nápravy vychádza taký válivý zvuk. Válivý preto, lebo je jasne počuť, že sa jedná o problém pri rotácii nejakého dielu. Je pritom úplne jedno, či je volant vytočený doľava alebo doprava. Hluk vychádza iba ak je auto v ťahu, akonáhle vyradím rýchlosť, tak hluk zmizne. Hluk som zaregistroval iba na prvom prevodovom stupni a rozbiehaní sa z miesta do ľavej alebo pravej strany.

Auto bolo v servise a odpoveď bola, že vraj poloosi. Keďže som počul, že odpoveď bola nepresvedčivá a hlavne na jej konci bol dodatok "...ak je to teda to", tak som sa rozhodol, že zatiaľ to nedám robiť. Chcem Vás poprosiť o radu, čo si myslíte, že čo by mohlo spôsobovať ten hluk?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Mne tiež od prednej nápravy ide ale taký dunivý zvuk keď mam vytočené kolesá.Je jedno či mam zaradenú 1 alebo 2.Pri vyššej rýchlosti to nepočujem.Mam to od kúpy auta a spravil som na tom 35 000km.Pokial nič netrasie tak to neriešim.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tento problém mám tiež už od kúpy. Zatiaľ som urobil vyše 20 000km no začína ma to už otravovať. Hlavne ak veziem niekoho, tak spozornie, keď sa rozbieham napr. na parkovisku do strany. Tiež mi to pri vyšších rýchlostiach nerobí. Je to presne taký valivý/dunivý zvuk. Hľadám názor niekoho, kto už riešil podobný problém. Na fóre sa väčšinou  totiž rieši hluk pri vytočení iba do jednej zo strán.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.