Přejít na obsah

ŠKODA Octavia III 2,0 TDi 110kW Elegance+


Honza9007

Doporučené příspěvky

Nabízím k prodeji své vozidlo ŠKODA Octavia III. generace před faceliftem. Motor 2,0 TDI (CKFC) 110kW/150PS se šestistupňovou manuální převodovkou. V provozu od 21.10.2013, druhý majitel (ŠKODA Auto a já). Nekuřácký vůz.

Aktuální stav kilometrů: 228xxxkm

STK do 18.9.2019

Úplná servisní historie s vedenou servisní knížkou, zaručený stav kilometrů (kontrola přes servisní knihu, zde na fóru, nebo i skrz tankování např. přes spritmonitor.de apod.). K vozidlu jsou dva klíče. Pískování skel CEBIA, vč. osvědčení VINFOTO a historie km v databázi Cebia.

Výbava:

- elegance plus, 18" litá kola Golus s pneu Barum Bravuris 3 HM (70%), 16" litá se zimníi pneu Continental TS860 (90%)

- 9 airbagů (řidič/spolujezdec, boční vpředu/vzadu, řidič kolenní, hlavové airbagy)

- panoramatické střešní okno, vyhřívané čelní sklo (vč. dálniční známky na rok 2018 a zelené plakety do Německa)

- bixenonové světlomety, LED zadní světla a osvětlení RZ

- adaptivní tempomat ACC do 160km/h, Lane Assist, Traveller Assist (navigace Columbus, čtení dopravních značek), parkovací asistent PLA 2.0 (včetně couvací kamery), Crew protect assist (přitažení bezpečnostních pásů a zavření oken/střechy v případě smyku před nehodou), plně vypínatelné ESP, originální sportovní podvozek, tažné zařízení, 16" ocelové rezervní kolo, dešťový/světelný senzor s automaticky zatmavovatelnými a sklopnými zpětnými zrcátky, zadní stěrač Aero, kontrola tlaku v pneumatikách

- světlý látkový interiér, vyhřívaná přední sedadla, odjištění zadních opěradel z kufru, duální automatická klimatizace, multifunkční volant s ovládáním rádia a hlasového ovládání, navigace Columbus (s mapovými podklady ECE 2018), malý kožený paket, ozdobné kryty prahů, sportovní pedály, alarm s hlídáním vnitřního prostoru a SAFE systémem, zásuvka na 230V, textilní i gumové koberce, oboustranný koberec v kufru, originální odpadkový koš ve dveřích

- plyno-kapalinové vzpěry kapoty

 

Opravy:

- servisní úkony vedeny pouze u jednoho servisu (Laureta Auto Mladá Boleslav), naposledy 05/2018 při 220209km výměna oleje a zadních brzd

- výměna pravých předních i zadních dveří po lehkém kontaktu se svodidly + lakování P boku (viz přiložené foto, vč. stavu po opravě)

- výměna čelního skla po trefě kamenem (06/2018)

- rozvody měněné na 153tkm i s vodní pumpou

- bez spotřeby oleje (výměna vždy po 15tkm) a chladící kapaliny

- dlouhodobá spotřeba 5,16l/100 km (viz data ze spritmonitoru.de v podpisu)

- veškeré další informace jsou k dispozici ve vlákně o autě (viz níže)

- drobné ťupky na kapotě od kamínků - zkrátka stav odpovídá najetým kilometrům (zejména dlouhé dálniční přejezdy po Evropě, v ČR zpravidla lepší cesty MB-Litoměřice-Most, Praha-Strakonice-DE, Praha-Tábor-ČB-Rakousko, MB-Jičín apod.)

Kontakt: SZ, 728835434

CENA: 250.000,- Kč včetně DPH (odpočet možný)

 

IMG_1321.JPG

IMG_3014.JPG

IMG_0428.JPG

IMG_1891.JPG

IMG_1892.JPG

interiér.jpg

prahové lišty + pedály.jpg

Crew Protect.jpg

OIII_bez RZ.jpg

Po aktualizaci SW 18-12-2015.jpg

20170617_074159777_iOS.jpg

20170617_074206023_iOS.jpg

20170926_113529724_iOS.jpg

IMG_1849.JPG

IMG_1830.JPG

IMG_1815.JPG

Oboustranný koberec v kufru.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Posledních pár dní v nabídce, tak neváhejte. K autu jsou 2 sady kol (letní+zimní) a koberečků (textilní a gumové) a zimní řetězy. K vozu bude přiložena i kompletní servisní historie vč. faktur a tankovací deník pro doložení kilometrů.

 

Cena akční k rozumné domluvě: 250.000,- Kč (vč. DPH)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...