Přejít na obsah

nesvítí kontrolka motoru / stk problém


Marek_Ko

Doporučené příspěvky

Ahoj, byl jsem na stk a vyhodily me z emisi protoze nesviti kontrolka motoru a vag hodil 3 zavady. Auto je z nepoctiveho autobazaru tak asi bude podle stk technika nekde kontrolka odpojena. Nevite prosim nekdo kde se to odpojuje abych to mohl pripadne znovu zapojit? Dale me napadlo protoze auto jede jako hodinky a nemam ted moc penez ze bych zavady v jednotce nechal smazat a hned valil na stk. Co vy na to je to realny?

VAG.jpg.63e27908f12afdf9e203faed5f3b372f.jpg

Odkaz ke komentáři

No.. být tebou tak nechám chyby vymazat a potom auto projedou/ nasimuluji otáčkami emise/ a potom zkontroluju chyby. Ještě bych předtím projel kontakty nějak nějakým sprejem a vyměnil teplotní čidlo.
S kontrolou bych začal od budiků - přerušené vedení u diody/chybějící dioda...

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Kdyz koukam kolik chtej v servisech za pripojeni na vag tak si asi z bazaru koupim Autodiagnostiku VCDS VAG COM 17.1.3 HEX V2 za 1600 Kc a zavady zkusim smazat sam.

 

Mam prostriknou konektor k cidlu teploty i ke tlakovymu spinaci servorizeni? To cidlo teploty v pohode najdu a prostriknu, kdyz nepomuze vymenim. Ale ten spinac servorizeni nemuzu vygooglovat kde to najdu.. :(

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Dík, ale z Ostravy to je trošku daleko 😀. V Nějaké diskuzi bylo, že to první Fabie neměly. I v návodu k Fabii byla kontrolka motoru označena, jako že nemusí být u všech verzí. Ještě jsem poslal dotaz autorizovanému servisu, tak jsem zvědav jestli odpoví.

Upraveno uživatelem Torontik
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...