Přejít na obsah

Dvojité puknutie


deeper

Doporučené příspěvky

Čaute, 

prečítal som asi všetko, ale neviem kde hľadať moju chybu. Octavia 1, vymenené vrchné uloženie tlmičov, komplet silenbloky na ramenách, na stabilizatore, na napravnici, čapy na riadení všetko Lemforder. Prejavuje sa to iba keď je teplo, keď sa prenáša váha auta na ceste z jednej strany na druhu, ťukne raz a pri vrátení druhy krát. Keď mám vozík,je to ešte intenzívnejšie. Všetko dotiahnuté podľa momentu, už neviem kde hľadať. Keď bola teraz dole napravnica a dala sa naspäť, tak to týždeň nerobilo, tak neviem, je možné ,že sa niečo povolí???Ale ako???

 

Dik

Odkaz ke komentáři

mne jeden cas chrupala manzeta predneho tlmica, znacka Meyle. tato manzeta nie je taka flexibilna a je dost tvrda aj ked je to plast, ale hrubsi. za boha som ju nevedel stlacit ako harmoniku. kupil som manzetu Lemforder, tiez z plastu ale tensieho, ta sa krasne dala ohybat aj celkom stlacit a bolo po probleme

pri vychadzani jednou stranou na obrubnik pri prednom kolese to zvyklo chrapnut a potom aj pri schadzani auta z obrubnika (vtedy sa dost hybe tlmic a na nom je nasadena manzeta)

strc ruku nad koleso k tlmicu, ak je manzeta zakliesnena v miske tlmica, tak to bude tym aspon mne sa ani nepohla az tak bola zablokovana

ALEBO mas urvane silentbloky na chladici a ten ti naraza o celo

ALEBO je horne ulozenie tlmica urobene nespravnym sposobom a je v nom vola. ale ulozenie z mojich skusenosti nepuka skor mlati, vynimkou je samozrejme nefunkcne lozisko v ulozeni tlmica, vtedy pruzina poskakuje a javi sa to ako vrzganie a mohutne puknutie pri vytacani kolies

ked budes davat dole ulozenie tlmicov, vzdy davaj novu gumu aj lozisko

a to ze sa to prejavuje ontenzivnejsie s vozikom moze byt preto, lebo vozik zatazi zadnu napravu a predok auta sa zdvihne (presunie sa tazisko dozadu)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...