Přejít na obsah

Vibrace volantu


Jarin

Doporučené příspěvky

zdravím

 

už delší dobu me trápí problém s vibracema volantu, ale jen když je auto v tahu a už si nevím rady.

 

začne to cca pri 120km/h a dela to porad dokud je auto v tahu, pustím plyn a přestane to. Vypozoroval sem ze když jedu sam dělá to minimálně nebo vubec, když jedeme čtyři s nalozenym kufrem dělá to hodně.

 

poloosy sou vymeneny za jine, spojka nova, brzdy nove, silentblok převodovky nový.

 

auto dostalo ránu z boku na levé kolo a od té doby to dělá, pri tom byla vyměněna leva tehlice s nabojem a loziskem a obe predni kola vc. Pneu,   zbytek  dle geometrie ok.

 

ještě jedna zvláštní věc. Když nechám původní kola, vibrace jsou poloviční nez když dam nova kola, která jsou úplně stejná. Všechna kola jsou několikrát vyvážena a bezi krasne rovně - nahází.

 

dekuji za jakoukoliv radu

 

Upraveno uživatelem Jarin
Odkaz ke komentáři

záleží na tom, jak to bylo trefený. Pokud by to šlo přímo do kola, a ještě k tomu shoda blbých náhod a okolností, tak by to poloosa mohla rovnou - a bez viditelného poškození - přenést dál. Zažil jsem to jednou, kdysi dávno taky na OI (když jsem se ještě učil v autoservisu), tak mě to napadlo...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...