Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

37 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

7 hours ago, ketys said:

Kluci, měl bych na vás dotaz, zdali koupit pračku se sušickou (2v1), nebo každej spotřebič zvlášť? Jaký má 2 varianta výhody kromě toho, že můžu zároveň prát i sušit? Díky :)

2v1 bude hur prat i susit, navic podle recenzi (i podle zkusenosti mych i z okoli) jsou vsechny 2v1 mnohem poruchovejsi. Pokud mas prostor pro dve masiny, rozhodne bych bral dve. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Dík, ted mne spis ještě napadá, ze nevim, jak je to v te místnosti s elektřinou...abych to mohl využívat zároveň, tak by to stejně imho chtělo vlastní okruh a jistič, ne? To tam asi nebude...

16A jistič by to měl utáhnout, co tak ctu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je jasný, že je to lepší každý na svou zásuvku s jističem, ale pokud je sušička s tepelným čerpadlem (tzn. že nevyrábí teplo napřímo topným tělesem, který má odběr jako kráva), tak to jeden okruh prostě utáhne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem rád, že tu máme odborníky i na takovýto věci :biggrin: Kuchyň už teda máme celou objednanou a koncem měsíce ji dovezou, ale pračku a sušičku budeme teprve objednávat (počítám, že by to mohlo vyjít po Novém roce, kdy doufám, že přijdou i nějaké slevy). Nebo nemáte tip, kdy tyhle věci kupovat? V případě nákupu spotřebičů do kuchyně se mi osvědčilo oslovit pár lidí, že od nich vezmeme všechno a pak se dalo trochu s cenou i zahýbat :cool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no hlavně je potřeba spotřebiče do kuchyně prohnat přes dodávku kuchyně, protože se jedná o zabudované spotřebiče a tím DPH 15%

Upraveno uživatelem jar_da

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

On každý se na využití té snížené sazby dívá trochu jinak. Za tu dobu co stavím, už jsem si toho všiml. Jeden prodejce nemá s 15% sazbou problém. Ale v tomto případě jsem sestavu kupoval v základní sazbě a truhlář říkal, že on by se na takovou částku nedostal ani v té snížené :) Jako šlo hodně vidět, že jsou rozdíly jen v některých spotřebičích - někde asi je nastavená MOC tak, že není prostor s tím hýbat, ale třeba u trouby mě překvapilo, že se dalo hodně smlouvat.

Montáž a zapojení pak budu mít od truhláře+instalatéra v ceně dalších prací, takže to jsem řešit nemusel.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To se dělá tak, že si vybereš spotřebiče a přes firmu na kuchyně přeženeš pouze fakturu, vše ostatní si zaridis sám,  navíc kuchyňáři pak vědí pro jaké spotřebiče vyrábí skříňky pro zabudovan.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.